Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha egyik pillanatról a...

Baj, ha egyik pillanatról a másikra elmúlik a mellfeszülés?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok a 4héttől kezdve feszülta mellem úgyhogy hozzá sem lehetett érni. Tegnap elmúlt.Igaz hogy ez rossz jel?Vagy csak riogatás?Lehet, hogy hülye kérdés de idegesít nagyon és félek, hogy van valami probléma.
2008. jún. 25. 08:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem az elejen annyira fajt,h hozza sem tudtam erni,es egy jo par het kb.10-12 hetesen mintha elvagtak volna.

En is megijedtem,es fel tettem ezt a kerdest itt,de megnyugtattak,h semmi baj nincsen,es ugy is volt.

Szerintem nyugodj meg,de ha megsem tudnal teljesen megnyugodni akkor szaladj el az orvosodhoz,vagy menj el 4 d-s uh-ra /ha megteheted/En is ilyenkor voltam eloszor,mert nem ereztem napok ota a pici mozgasat,de ott megnyugodttam mert akkora hancurt nyomott a Mi pici babank.

Nagyon boldog babavarast kivanok.

30 hetes kismama

2008. jún. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!