Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véreztem szex után, de már...

Véreztem szex után, de már elmúlt!? A szextől lehetett?

Figyelt kérdés

8 hetes vagyok.

Nagyon gyengédek voltunk, de mégis, most is fáj a hüvelyem belül, mintha megsértette volna a párom! Egy pici piros vérzés volt, ami meg is szünt, pár percet tartott.

Járt már így valaki? Ez az eset gondolom, a szextől való eltiltást is jelenti számunkra...

A hasam nem fáj, mindjárt megjön érzésem sincs (már 4 hete).


2009. okt. 18. 19:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

A 9hetes kismama vagyok.Nem UHra megyek,hanem nődokihoz.

A védőnőm mondta hogy menjek,mert új orvoshoz megyek,nem ahoz,akihez eddig jártam.Valamelyik nőgyogyászaton van UHos gép,hüvelyi.Remélem nála is lesz,mert én szeretném látni.

Az előző terhességemnél volt egyszer egy olyan alkalom,hogy 14hetes lehettem,és azt mondta,hogy most nem kell UHot csinálni,nem érti miért vagyok ott,majd 16hetesen menjek.

Eléggé elekeseredtem,hogy ott voltam és nem csináltak semmit,ha nem bunkó stilusba leoltottak.

Ugyhogy szerintem most csak pihenj sokat,nyugodt legyél,és várd ki a 12hetes UHig az időt.

Szép és kellemes babavárást!

2009. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Remélem, hamarosan láthatod a babádat!

Boldog babavárást Neked is!

2009. okt. 19. 19:34
 13/14 A kérdező kommentje:
Minden OK, ma láttam Őt UH-on! :)
2009. okt. 21. 20:49
 14/14 anonim ***** válasza:
velem is előfordult terhesség alatt többször ilyesmi, de sose mentem vele dokihoz. pár napot 3-4-5 hagyjatok ki.
2014. jan. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!