Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véreztem szex után, de már...

Véreztem szex után, de már elmúlt!? A szextől lehetett?

Figyelt kérdés

8 hetes vagyok.

Nagyon gyengédek voltunk, de mégis, most is fáj a hüvelyem belül, mintha megsértette volna a párom! Egy pici piros vérzés volt, ami meg is szünt, pár percet tartott.

Járt már így valaki? Ez az eset gondolom, a szextől való eltiltást is jelenti számunkra...

A hasam nem fáj, mindjárt megjön érzésem sincs (már 4 hete).


2009. okt. 18. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, hagyjátok ki egy darabig, de ha nincs egyéb baj, akkor nyugi, ilyen előfordulhat, bár nem szerencsés, de nem szokott gondot okozni.
2009. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugtattál!!

Még mindig fáj a hüvelyem... :S Igen, hanyagoljuk a témát egy jó darabig...

Akinek van még tapasztalata, írjon!

2009. okt. 18. 19:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen.. inkább hanyagoltuk a szexet, mert a baba fontosabb.. nem mertünk kockáztattni 2-szer elvetéltem..
2009. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Én meg már rég az ügyeleten lennék a helyedben!

Nekem a 29. héten volt ilyen,azonnal mentünk a kórházba, bent is fogtak infúzióra, majd egy hét megfigyelésre, és onnan veszélyeztetett voltam, és még 4x véreztem utána.

Igaz, az okát nem tudták, és túlhordtam így is a lányom, de jobb félni, mint megilyedni szerintem....

2009. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 9hetes vagyok.Mi is hanyagoljuk a szexet.Két alkalommal együtt voltunk,gyengéden,és utána egyből barnás folyásom volt.Ez már kb 2hete volt.Most újra probálkoztunk,és pár órára rá lett folyásom,rózsaszínes-barnás.Meg is ilyedtem.Most mellőzük a szexet.Nekem nem fájt a hüvelyem,semmi rossz érzésem nem volt.Én egy hét múlva megyek dokihoz,mindenképp megemlítem neki.
2009. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, akkor ez elég gyakori...

9 hetes kismama, mindenképp mondd meg a dokinak! Nekem az orrom is többször vérzik, szóval, ahol több hajszálér van...

Most elmegyünk ügyeletre, mert így nem bírnék aludni, majd írok, hogy mi volt, ha még olvassátok!

2009. okt. 18. 22:34
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, úgy a 8-9. hét körül. Azt mondta a dokim, hogy csak ahogy nő a méhem, elért egy hajszáleret, és azért vérezgettem egy kicsit.....


Mi újság?

2009. okt. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is vérezgetek kicsit utána, azt olvastam, ha kicsi a vérzés (nekem épphogy látszik), és pár perc alatt elmúlik, akkor nincsen semmi baj. De mi is óvatosak vagyunk. Már a 2.trimeszterbe léptem, remélem ez is elfog múlni, biztosan teszünk lassan egy próbát :)
2009. okt. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
na mi volt az ügyeleten?Remélem nincs gond.
2009. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést!

Nekem egy tisztaságibetétnyi vérzés volt, de a hüvelyem nagyon fájt, mintha felhorzsoltuk volna...

Megnézett a doki, nem volt vérzés semmi, a méhszáj zárt, és azt is mondta, hogy ilyen előfordul, nagyon nagy a vérbőség ott, én meg valószínű nem voltam elég nedves, ezért is fájt!

A nővér alig akarta felkelteni a dokit, mert mikor mondtam, hogy mi újság, akkor csak annyi volt a válasz, hogy "jah, szex után, akkor nem baj!" :)

Ennek ellenére pihenést javasolt a doki, a szextől végérvényesen nem tiltott el, de mi azért hanyagoljuk, nincs szükségem mégegy ilyen pár órára... :)

UH-ot nem csinált a doki, de azért én látni szeretném valamikor Őt, azon godolkozom, hogy a 12. heti UH előtt hol és mikor keríthetnék rá sort...

9. hetes km, te hogyhogy mész 10 hetesen UH-ra?

Én egyébként többet véreztem, mint pár perc, azt rosszul írtam, csak később vettem észre, mert semmi jele nem volt! Az alhasam sem fájt, hogy különösebben érdekeljen a bugyim... A párom vette észre magán, de csak kb 1 órával később. Viszont ez nagyon halványpiros vér, inkább rózsaszín, olyan, mint, amikor elveszítettem a szüzességemet... - Ezt azért írtam le, hátha valakinek később jó lesz, hogy milyen vérzés is ez...

Mégegyszer köszönöm a válaszokat, és boldog, és ha kell, szexmentes babavárást Mindenkinek! :)

2009. okt. 19. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!