Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam 5 hét 6 napos...

Tegnap voltam 5 hét 6 napos és az ultrahangon még csak a petezsák látszik. Ez normális?

Figyelt kérdés
Előtte 4 hét 2 naposan voltam. A mostanin a petezsák mérete kb. 2 x nagyobb, viszont még nem látszott a baba és a szívhang sem. A doki nem mondott semmit, én meg jól meg vagyok ilyedve :-(
2008. jún. 24. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne légy megijedve ez teljesen normális , nekem 5 hét 3 naposan 9,5 mm volt a petezsák. Két hét múlva rendelt vissza akkor már 12 mm volt a baba és volt szívhang is. Türelmetlen az ember én is az voltam de minden renben van ne félj. 21 hetes kismami
2008. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen 7mm-es petezsákot látott a doki,12 hetesen pedig több mint 6cm-es magzat látszódott,úgyhogy ne aggódj minden oké nálatok!
2008. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen voltam először orvosnál, mert nekem ő mondta, hogy elöbb nem érdemes menni, akkortól van már szívhang is. Ne legyél megijedve 1 hét múlva már látod a kis szívdobogást!
2008. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató szavakat. Nekem olyan 9-10 mm-es volt a petezsák. Akkor az rendben van ugye?
2008. jún. 24. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont ennyi idősen voltam először ultrahangon, 5 hét 6 napos voltam és reménykedtem, hogy lesz már szívhang, de nekem sem volt! Aztán voltam 8 hét 6 naposan és tökéletesen látszódott minden és ott dobogott a kicsi szíve! :)

Ne aggódj minden rendben van!!! :)

9 hetes kismama

2008. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!