Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok valami jó krémet...

Ajánlanátok valami jó krémet striák ellen?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Java részt, ez genetika.

Ismerősöm a legdrágább kencéket vette magára, de mind hiába. Szétrepedt.


Én a milupa terheskrémet használom 1 hete, Rossmannban kapható 1400ft.

Ha a bőröd jó, rugalmas, nem hinném, hogy lesz probléma.

Függ attól,is, hogy milyen ütemben nő a pocakod.

Ha hirtelen, akkor nagy eséllyel,szétrepedsz. Nekem a 12 hét óta fokozatosan nő, így (lekopogom) nincs striám.

Viszont, a mellemen észrevettem mintha kezdődne, ezért kenem.


28hkm

2013. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsőhoz! Ez javarészt genetika. Én magam is sok-sok ezrest költöttem stria-elleni krémekre, olajokra, aztán mégis kis mértékben, de előjöttek. Továbbra is kenem magam, max. nem lesz több, de ez van. A kislányunk kellő kárpótlás pár zebracsíkért. :)


Egyébként én ezeket javasolnám:

- DM Babylove Massagecreme vagy olaj

- Milupa kismamakrém

- Olivaolaj, fürdés után, nedves bőrbe masszírozva

(A többi nálam nem volt az igazi...)

2013. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olívaolaj szuper! Ha még keversz hozzá egy kis shea vajat is ,akkor meg aztán főleg.:)
2013. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En rendszeresen kentem magam, naponta 3* a vege fele, nagyon nott a pocim, szet is repedtem sajnos,de szamitottam ra, mivel leanykoromban a hirtelen hizas-fogyastol ugyanez lett...genetika sajnos... egyebkent a dm sajat markasat vasaroltam, mosdt is ezt hasznalom, legalabb nem viszketek:-)
2013. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nővérem ajánlotta a rossman saját márkás babydream olaját. Azt hiszem e vitaminos és direkt az anyukáknak van kifejlesztve.Neki nagyon bevált. Én is ezt használom pár napja, remélem jó lesz.

9 hkm

2013. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olcsó babaolaj :) Erre esküdött anyukám barátnője,32 hetesen még én sem repedek,remélem igy is marad :)
2013. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!
2013. júl. 6. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam babaolajjal, de a barátnőm ajánlott egy krémet prevenstria. Mind a két gyerkőcömnél használtam nekem nagyon bevált.
2014. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!