Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krémet ajánlanátok...

Milyen krémet ajánlanátok striák ellen? Mikortól éremes kenni? Hol vegyem, hol olcsóbb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a Bübchen-olajat használtam, de nem a babásat, hanem ami terheseknek van. Azt csak a Müllerben láttam.

Egyébként egy csíkom se lett, bár szerintem ez inkább genetika.

2011. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem kentem semmivel a hasam,1-2 csíkom lett a végére de el is múlott.
2011. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Babe krém, babaolaj, az elejétől kend, de ha hajlamos vagy rá sajnos, bármivel kenheted, esetleg enyhíteni tudod.
2011. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Foreveres First-el fújtam, nem lett csíkom, de lehet, hogy genetika, mert anyumnak se lett.
2011. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hatalmas hasam volt(2 nagy babával). Utolsó elötti héten lett csíkos. Végig kentem minden nap, testápolót használtam.
2011. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ha genetikailag benned van a hajlam akkor hiába kened

nekem anyum is nagyon csíkos lett és én az elejétől kentem és szintén csíkos lettem

2011. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A DM-ben lehet kapni Babylove mamaolajat, én azzal kenem.Későn kezdtem el sajna, mert már volt a combomon egy pár de azóta nem jött újabb ki mióta használom.

21hkm

2011. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!