Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 felett tényleg nehezebb...

30 felett tényleg nehezebb teherbe esni?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják jóval csökken az esély és magától nem fog összejönni:(
2013. júl. 4. 14:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én 38 vagyok és az első babánkat várjuk. Január közepén jöttem haza külföldről, akkor kezdtünk el próbálkozni.(szerintem akkor már lekéstük az ovulációt.)Márciusban már baba volt a pocakomban.:)))Most vagyok 18 hetes kismama..)
2013. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Most megtudtam egy érdees dolgot. Egyébként első gyerek 3 hónap alatt jött össze 27 évesen, második 9 hónap alatt 30 évesen. Szóval trombózis hajlamom van, de nagyon enyhe. És kérdezte a doki, hogy nem vetéltem e el párszor, mert a trombózis hajlamtól el lehet, és ha ilyenkor adnak véralvadás gátló injekciót, akkor megmarad a baba. Ilyet vizsgáltak nálad?
2013. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
3. baba elsőre összejött 36 évesen, a 2. is elsőre összejött 29 évesen, az elsőre 26 évesen másfél évet vártunk, 4 év fogigátló szedése után.
2013. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok és a 2. hónapban összejött a baba. :-)
2013. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37 éves vagyok, és én is ettől féltem, amitől te. Aztán a 4. próbálkozásnál sikerült a baba. Most vagyok a 13. hétben. Már pont voltak időpontjaim a kivizsgálásokra, szegény férjem lett volna az első...de aztán dobtam ki a beutalókat. :) Ja, és abban a hónapban mindketten szedtünk E vitamint.
2013. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Azt sem mondhatom, hogy nehezebben viselem a terhességet, mint egy fiatalabb kismama. Nem voltak rosszulléteim, sosem hánytam. Nincs magas vérnyomásom, minden rendben van. Ami talán más, az a terhességhez való viszonyom, hozzáállásom. Szerintem többet aggódom, mintha pl. 28 évesen várnék kisbabát.Fiatalabban talán derűsebben vagy derűlátóbban gondolkoznék el egy-egy helyzeten, vagy talán bizonyos dolgokon nem is elmélkednék.:)
2013. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Örülök a sok jó hírnek:)))

Köszi remélem nálunk is minden rendben lesz:))És sikerül nagyon szeretnék már meg sokan már azt mondják lassan öreg leszek hozzá másnak meg ekkora már egy két gyereke van én meg csak most tervezem de nem baj:)

2013. júl. 4. 18:55
 18/18 anonim ***** válasza:
inkbá forditva 40-45 felet nehezeb teherbe esni szülni
2021. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!