Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő után érdemes babát...

Mennyi idő után érdemes babát vállalni?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik szeretnék babát főleg azért mert már az idő is sürget.Menyit várjak ezzel?Ha mondjuk a srác is belemenne mégis mi az amig várni kellene?Tusom,hogy előbb meg kell ismerni a másikat és csak utána ami lehet akár több év is de az sok idő.
2013. júl. 3. 22:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen egyénfüggő. Nekem is van több olyan ismerősöm, akik néhány hónapos ismeretség után már gyereket vállaltak, de ők biztosak voltak benne, hogy a másik az "igazi". Más meg évek alatt sem szánja magát erre. Persze jó megismerni a másikat, időt adni az elmélyülésnek, de hogy ez mikor következik be, nem lehet szerintem általánosítani.
2013. júl. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
10 es örülök:)))Na igen valahogy én is így érzem meg a párom is,hogy szeretnénk már nagyon babát és nem szeretnénk éveket várni csak,hogy meglegyen az,hogy megismertünk jól egymást.
2013. júl. 4. 07:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Arra ne varj hogy igazan jol meg ismerjetek egymast,mert szerintem evek mulva is erhetnek meglepetesek.Viszont h o is akarja a gyereket es biztosak vagytok (abba is hogy egyutt nevelitek fel)akkor bele lehet vagni,de a gyereket ne idohoz es tervekhez kosd,amugy is akkor fog jonni amikor o akar,vagy kell jojjon.
2013. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor a párod és együtt vagytok, vagy egy srác, aki tetszik???
2013. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!