Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egész terhesség alatt nem...

Az egész terhesség alatt nem vizsgálják a cickókat?

Figyelt kérdés
Fiatal nő vagyok és már terhesség előtt is úgy kellett rákszűrésen megkérnem a dokit, hogy nézze meg a mellemet is, mert csomót érzek benne. Kicsit kínos volt. Utána nemsokára teherbe estem és azóta nem érzem a csomót, mert meg vannak duzzadva a melleim, de aggaszt, hogy senki se kiváncsi rájuk. Nem szeretnék úgy járni, mint a vásárhelyi kismama nemrég...
2009. okt. 16. 12:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! 35 éves vagyok, a harmadik gyerekemet várom, és még soha egyetlen orvos sem nézte/vizsgálta meg a melleimet!!!
2009. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nekem 4 évvel ezelőtt volt az egyik mellemben 3 db csomó (fél cm átmérőjűek), a másikban pedig 2 csomó. elmentem a mamográfiára és csináltak utrahangot. Azt mondták hogy azonnal hagyjam abba a fogamzásgátló gyógyszer használatát. (akkor már 4-5 éve szedtem). Nem volt gáz, mert csak zsírmirigyek voltak, de nem szabad szednem gyógyszert. Most 30hetes terhes vagyok, és nekem se nézte meg a doki, pedig tud róla hogy mi volt régen. Én magamnak szoktam nézni, de anyósom azt mondta hogy terhességkor gyakori hogy vannak csomók a mellben, a tejtermelődés miatt.
2009. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!