Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egész terhesség alatt nem...

Az egész terhesség alatt nem vizsgálják a cickókat?

Figyelt kérdés
Fiatal nő vagyok és már terhesség előtt is úgy kellett rákszűrésen megkérnem a dokit, hogy nézze meg a mellemet is, mert csomót érzek benne. Kicsit kínos volt. Utána nemsokára teherbe estem és azóta nem érzem a csomót, mert meg vannak duzzadva a melleim, de aggaszt, hogy senki se kiváncsi rájuk. Nem szeretnék úgy járni, mint a vásárhelyi kismama nemrég...
2009. okt. 16. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogyan járt az a kismama,de nekem egyszer sem vizsgálták még a melleimet,sem a rákszűrésen,sem a terhesrendelésen.
2009. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ő hogy járt?De szerintem szólj bátran hogy nézze meg,mert csomó volt benne és zavar téged.Amúgy nekem a második terhességem de nem nézték egyiknél sem csak megkérdezte,hogy minden rendben van-e velük és előtejet észleltem-e de nem nézte meg.
2009. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem hallottatok a nőről, aki nemrég szült, utána kiderült, hogy áttétes mellrákja van és még a H1N1-et is elkapta??? Ő volt az infulenza 3. áldozata MO-n.
2009. okt. 16. 13:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rögtön a terhesség elején megnézte a dokim és az előző gyermekeimnél az első vizsgálatnál megnézte.Ha gondolod szólj neki hogy nézze meg mert aggaszt!

4éves, 18hós, 17heteskm

2009. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a dokim az elsö vizsgálatkor megnézte.
2009. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első vizsgálatkor nézte meg.
2009. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nézte senki sem terhesség előtt, sem a terhesség alatt.
2009. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos manapság az orvosok átsiklanak a mell vizsgálatán. Volt, van egy csomó a mellemben, amit megultrahangoztak. Csak mirigyduzzanat volt. Egy év után terhes lettem és sajnos nekem kellett megkérni az orvosomat, hogy nézze már meg, mert még mindíg ott van. Érezte,elküldött emlősebészetre, onnan megint ultrahang, mirigyduzzanat(hál Isten). Azt mondták, hogy havonta önvizsgálat és vissza kontrolra fél évente.

Ha nem nézi meg a melleteket kérjétek meg rá!!!

2009. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

40 év alatt nem nézik, hacsak nem kéred. Nekem is volt egy ilyen menetem, mert fájtak a melleim, hülyének néztek, hogy ki akarom vizsgáltatni...

Most is szóltam a dokinak, mert félidős vagyok a másodikkal, 2 hónapja nem szoptatok, de van csomó a mellemben. Csodálkozott, megnézte, de azt mondta minden rendben...

nyugodtan szólj, és járj utána, jogod van tudni, mi van a melledben.

Azért az a nő akkor nem a h1n1be halt bele....

2009. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első vizsgálatkor nézte meg a melleimet.
2009. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!