Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel szokás elmenni táppénzre...

Mivel szokás elmenni táppénzre terhesen? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

29 hetes vagyok, a jövő héttől szeretném befejezni a munkát. Fogadott orvosom nincs. Ma voltam az sztk-ban, ahol azt mondták ők nem tudnak felvenni, ha a háziorvos kiír szive joga. A háziorvos viszont csak nőgyógyász javaslatra venne fel. Ilyenkor mi a szokás? Dolgoznom kell akkor is ha nem bírom? Nem kényeskedni akarok, de tényleg fizikailag nem bírok már annyit. Ha reggel 6os műszakot kapok, 3:30kor kell kelnem, másfél óra oda, másfél vissza, ha csak délre megyek akkor viszont este tízig bent vagyok, fél12re érek haza. Első nap még jó, de második naptól már sokat feszül a hasam, fáradt vagyok, stb. Ráadásul elég sok a stressz meg a mindenféle ember (repteres vagyok), tébyleg nem szeretnék már tovább bejárni a saját meg a picim érdekében sem!

Aki tud segítsen! Köszönöm!



2013. júl. 3. 09:16
1 2
 11/11 Timcsikusz ***** válasza:
Ja és nincs fogadott dokim sima sztk-s
2013. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!