Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több órás autós rázkódástól...

Több órás autós rázkódástól lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Mai napon több órán keresztül nagyon rossz utakon utaztam, a vezető gyorsan ment és a gumik is elég kemények lehettek, így minden buckát hatványozottan éreztem... :S Azóta egyszer egyszer jelentkezett be csak a babó, de egyáltalán nem olyan aktív, mint szokott eddig. 22 h km
2013. júl. 1. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz/lett semmi baj!

Bent van egy vízzel teli burokban, nem érzi a rázkódást.

Én 2x40 km-t voltam kénytelen hasonló úton utazni a 25. hét körül és semmi baj nem lett. Nem is gondoltam rá, h lehet.

Régen meg szekérrel utaztak, az mennyire rázhatott... :)

2013. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én minden nap kétszer 50 km-t buszozok, amiből kb. 10 km horror minőségű úton van. De semmi gondot nem okoz. Sőt a derekamnak jól is esik egy kis masszázs. Ne aggódj, védett helyen van a baba.
2013. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10 órát utaztam nyaralni:D alig mozogtak, szerintem bealudtak a kocsitól:) nem lesz baj, ne aggódj:)
2013. júl. 2. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még jól is esett neki. :)
2013. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!