Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma léptem a 20-ik hétbe és a...

Ma léptem a 20-ik hétbe és a terhesség ideje alatt a hízás helyett fogytam vagy 10 kg-ot. Mitől?

Figyelt kérdés

és a védőnő azt mondta,hogy vagy stagnáljon a súlyom,vagy nőjjön,de ha csökken kórház lesz belőle.

az ilyenkor szokásos cukorszintet is ellenőrizték és éhgyomorra teljesen normális lett,de evés után 9es lett,megcsinálták mégegyszer és holnap reggel megyek vissza a leletért. az hogy 5 hónapos terhes vagyok és nem látszik még mindig az lehet a cukortól? ha cukros vagyok az árt a babának(tudom használni nem használ).

ha terhességi diabetes van akkor annak a terhesség végével vége lesz? mit csináljak,hogy hízzak? mért nem veszi még észre senki?


2007. szept. 23. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mindeképp kell egy kórházi kivizsgálás.

A magas cukor nagyon árt a babának! Túl nagy lesz a súlya, és em fejlődnek megfelőlen a szervei.

A 10 kiló fogyás eléggé soknak tűnik!

Ha az orovos szerint nem az, akkor sürgősen keress egy másikat!

A terhességi diabétesz a terhesség után elmúlik, de hajlamosít az időskori cukorbetegségre.

2007. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!