Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhesen mi ez a...

20 hetes terhesen mi ez a nyilalófájdalom?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam ultrahagon, minden rendben van a babával és velem is.

Aztán a nap folyamán elkezdett fájdogálni bal oldalon a hasam alja, szinte a combomnál vagy a petefészkemnél, nem tudom megállapitani. Estére pedig még roszabb lett, nem birtam lehajolni, felemelni a bal lábam, vagy csak hirtelen mozdulni. Csak ezen a ponton fáj még most is, bár gyengébben.

mitől lehet?



2013. jún. 30. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:

a terhességtől:) teljesen normális, én is szoktam combtőnél érezni, főleg ha sokat ülök, próbáld ki, hogy ülsz órákat egy helyben, hátha segít!


23 hikm

2013. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*NEM ülsz
2013. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 21+3 vagyok. Sajnos én is szoktam ilyet érezni. Olyan, mintha a petefészek fájna, hasam alja is, combnál, ahogy leírod. A méhszalagok nylása okozza. Ha erősödik és nem múlik, akkor azért a biztonság kedvéért menj be az ügyeletre! Szép babavárást!
2013. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy irtatok.

Én is remélem, hogy ez normális, csak néha nagyon kellemetlen. Most például ülök, de majd ha állok felfele bele fog nyilalni. Feküdni csak a jobb oldalamon tudok, és lehajolni egyáltalán.

Este volt nagyon rossz, de tegnap sokat autóztunk és már amikor szálltam ki, akkor éreztem.

Mindig van valami...

2013. jún. 30. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 4.babám, de az előző terhességnél is, és a mostaninál is a 20.hétől nyilalt a jobb oldalam. Annyira, hogy mikor mentünk az oviba, 5perc séta, meg kellett állnom. Most sem bírok állni. A doki mindent rendben talált, de nagyon fáj. :-( Sajnos ki kell bírni, ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni. Akkor jobb, ha nem idegeskedsz, és próbálsz minél többet pihenni!
2013. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 fcsenike ***** válasza:

Szia! Ilyet nekem is szokott csinálni, de csak ha hirtelen mozdulatokat teszek pl.: ülésből felállok. De akkor várok kicsit, nem mozdulok és akkor elmúlik utána. Ez normális tudtommal. Olvastam róla a neten. NA meg most olvasom is itt :) Boldog BAbavárást!!

20 hkm

2013. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugtattatok :)

Érdekes, hogy azon az oldalon fáj, ahol a feje van.

Az ágyról bal oldalra kell leszálnom, de nem nagyon megy, olyan vagyok mint egy teknős béka...

lassan kitapasztalom mit hogyan, merre, mikor.

2013. júl. 1. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!