Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatai azoknak a...

Mik a tapasztalatai azoknak a kismamáknak akinek nincs fogadott orvosa?

Figyelt kérdés
Leginkább a szülés érdekelne?
2009. okt. 15. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Januárban megírom :)))
2009. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én 19-ére vagyok kiírva, nekem sincs fogadott orvosom.

Hol fogsz szülni?

2009. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem volt. Szerencsére gyorsan megszültem, tulajdonképpen mindenki rendes volt körülöttem, csak azért az ismerőseimmel ellentétben (akiknek volt fogadott dokijuk)nem sokat foglalkoztak velem. Nem tudom mennyiben lett volna más, ha fogadok valakit, lényeg az, hogy itt van a gyönyörű kislányom:) Így is, úgy is megteszik a szülésznők is, és az orvosok is a dolgukat.
2009. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én tavaly novemberben szültem és nem volt fogadott orvosom. Nagyon kellemes tapasztalataim volta, bár nem sok dolguk volt velem mert vajúdással együtt fél óra alatt megvolt a fiam. Igazából a szülés közben ha nincs komplikáció az orvos nem sok mindent csinál, inkább a szülésznő dolgozik. Az orvos csak azért van ott, ha baj van akkor közbe tudjon lépni és ő varr össze a végén.

Én elvből nem voltam hajlandó orvosnak fizetni, hiszen azt a pénzt másra is el tudtam költeni ( a fiamra), és nagyon sok panaszt hallottam olyanoktól, akiknek fogadott orvosa volt, de szó szerint sz@rt rájuk. Akkor meg minek fizessek, ha úgysem érdekli?

2009. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a fogadott orvos most is szinte szarik a fejemre, úgyhogy ha szülni fogok és olyan orvos lesz bent, akiről tudom, hogy jó be sem hívatom a fogadottat.
2009. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem NST-röl küldtek a szülöszobára,mert 1 ujjnyira voltam nyitva 40 hetesen. Fájások nélkül hallgattam a szülö nök orditozását,borzalmas volt. Hiába mondtam,hogy nincs fájásom,jól vagyok,engedjenek haza,azt mondta a szülésznö,hogy majd jön a doki (ügyeletes) és majd ö eldönti,mi legyen. Ott vártam órákik,nem jött, és a kutya se szólt hozzám . Én szólitgattam a szülésznöt,hogy mi lesz már,persze a doki mindenhova ment,csak velem nem foglalkozott. Már váltás is volt,mikor végre bejött a másik doki,aki megvizsgált,nem tágultam persze,igy befektetett az osztályra,mondván,éjjel beindulhat. 4 napig rohadtam a kórházban,mikor végre jöttek a fájások éjfélkor. Reggel 6-kor,NST-n már 10 percesek voltak,de senkit nem érdekelt. Viziten szóltam,hogy fájásaim vannak! Válasz: csak jósló. Délben végre elfolyt a viz,igy már felfogták,mi van. A szülés simán ment,nem sok dolguk volt velem,várták,hogy kinyomjam,ja ,könyörögtem,hogy adjanak legalább gázt,mert nagyon fáj,és nem adtak!!! Szétszakadtam rendesen,a doki 1 órán át varrt,ami rohadtul fájt,jobban,mint a szülés. Úgyhogy ennyit erröl,ha nincs dokid! Leszarnak!
2009. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!