Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd már igazán növekedn...

Mikor kezd már igazán növekedni a pocakom?

Figyelt kérdés
ma töltöttem be a 23. hetet és tök pici hasam van. szeretnék már én is gömbölyödni. Mindenhol csak azt hallom, (mikor megkérdezik, hogy mennyi idős terhes vagyok), hogy milyen pici a pocim. Nektek milyen tapasztalataitok vannak?
2008. jún. 23. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ez mindenkinél változó, én 20 hetes vagyok, és a hétvégén kaptam az első leszólítást, hogy hányadik hónapban vagyok? :) És kezd csökkenni a használható ruháim száma... De van, akinek még a 6-7. hónapban sem nagy a hasa... Ha minden rendben van, akkor szerintem ne aggódj miatta, amíg elfér a babó, addig nem fog nagyon látszani.

A többiek majd írnak okosakat is. :) Boldog babavárást! :)

2008. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne izgulj. Rövid időn belül úgy elkezd majd nőni a hasad, hogy nem győzöd majd nézni, hogy "jesszus mennyit nőtt!". Viszont mivel nagyon hirtelen fog nőni mindenképpen kenegesd olajjal, nehogy szétrepedjen majd.

15+5 heteske

2008. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi
2008. jún. 23. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:

:) 28. vagyok de ha lemegyek sétálni mindenki azt kérdi szülni megyek e

Egyéni kinek hogy kezd el nőni, és mekkorára nő!

2008. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Te cipődben jártam én is!!! :) Hirtelen kerekedtem ki! 24-25-dik héten kezdett rohamosan nőni! Rövidesen Te is átélheted!

Boldog babóvárást!

32 hetes kismami

2008. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!22 hetesen még senki észre sem vette rajtam a terhességet."3 hetesen kezdett nőlni,de akkor hirtelen.4 hét alatt feljött 3 kiló és az már meglátszott.Hamarosan szép gömbölyű leszel.Légy büszke a pici pocidra.Így talán kissebb az esélyed a csikosodásra.Én az miatt örültem neki a legjobban.Picúrral minden rendben akkor ez csak jó.
2008. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!