Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is éreztetek ilyet?

Adri1616 kérdése:

Ti is éreztetek ilyet?

Figyelt kérdés
Tegnap óta a bal oldalamban olyan feszítő érzés van mint amikor a levegő beszorul futás után. Nagyon rossz mert van h a lábam is kellemetlen megemelni. 24+4 hkm vagyok. szerdán látott a dokim, minden rendben a babával és a méhszájam is teljesen zárt. Mi lehet ez?

2013. jún. 28. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát... Nem lehet hogy tényleg beszorult a levegő? Próbálj óvatosan mozogni, karkörzés, ilyesmi.
2013. jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Reggel óta fél óránként azt csinálom. Kicsit jobb is utána aztán megint. Legfőképp a bordámnál érzem. Csak azért nem paráztam még be mert nem lent a méhemnél van ez az érzés. Pici is mozog. Lehet becsípődwött vmi. De nem tudom :-S
2013. jún. 28. 09:14
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem sincs köze a babához, csak egy rossz mozdulattól is lehet vagy tényleg annyitól hogy beszorult a levegő.
2013. jún. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25+2 hkm vagyok és én ezt teljesen lent az alhasamnál szoktam érezni, nem tudom én sem, hogy mi, nálam is rendben van pedig minden! Biztos nő a méh, vagy nyúlnak a szalagok.
2013. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem már többször volt ilyen, a hasam oldalánál éreztem, és ha felálltam, mozogtam, rosszabb volt, ha feküdtem akkor nem volt gond. Egyszer a jobb, egyszer a bal oldalon. Nem tudtam eldönteni, h meghúzódott-e valami, vagy beszorult a levegő a beleimbe....most sem tudom mitől volt, de pár napig eltartott, és mindkét oldalon tapasztaltam már! Passz...még egyben vagyunk, most kezdem a 34.hetet, szval igen, én éreztem, és nekem nagyon kellemetlen volt!

2013. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem rendkívüli ha Nektek is van/volt. Akkor viselem ezt is türelemmel. :-) A lényeg h a babám egészséges :-)
2013. jún. 28. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:
én is először meglepődtem az érzésnél de mondta a védőnőm hogy a baba nyomja. kevés már neki a hely
2013. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!