Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti, is éreztetek ilyet?

Ti, is éreztetek ilyet?

Figyelt kérdés
18-hetes terhes vagyok.Eddig nem éreztem semmit ,tegnap este nagyon megfeszült a hasam de fent a gyomornál utána meg le lapult ez ment estig.Háton feküdtem .Ez lehet,hogy baba volt??????Nagyon érdekes érzés de azért fájdalmas is volt .Még azt szeretném kérdezni,hogy ilyenkor hol helyezkedik el a baba ,köldök stb

2012. okt. 13. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok én is van szívhang figyelőm és az alapján a köldöknél volt a szívhang eddig legmagasabban. Azt nem tudom mi lehetett amit írsz nekem ez a 3. gyerek de ilyet nem éreztem még:-) Különben hogy vagy? Nekem két napja semmi étvágyam megint.
2012. okt. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen .Nagyon jól vagyok remélem ti is jól vagytok .Egyébként nekem is a 3-baba 2-fiú van 12-év és 3-éves Eddig a baba nem mutatta magát de mi nagyon nagyon reménykedünk,hogy kislány .Mindenki azt mondja,mindegy mi csak egészséges legyen ezzel Én is így vagyok de azért 2-fiú után hadd kívánjam már,hogy cunikás legyen .Nekem is van szívhangfigyelőm de Én semmit nem hallok sosem
2012. okt. 13. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk lányok vannak 14 és 4 évesek, hát én meg egy kukist kívánnék....akkor drukkoljunk egymásnak:-) De különben tényleg mindegy csak egészséges legyen, én már a lila babakocsit nézegetem úgy hozzá vagyok szokva csajokhoz. Mondjuk a gyerekek azt mondják ők lányt akarnak:-)
2012. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké akkor drukk egymásnak :-)))))))))
2012. okt. 13. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! A két lányos vagyok, ma voltunk UH-n és úgy néz ki kisfiú lesz-még a papírra is odaírta, hogy az:-)))) Drukkolok, h nálatok lány legyen, írd meg mi lesz!
2012. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!