Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A jóslófájás fáj is, vagy...

A jóslófájás fáj is, vagy csak nagyon bekeményedik a pocak olyankor és inkább kellemetlen?

Figyelt kérdés
Mert én már 39 hetes vagyok és én még fájást nem éreztem, csak nagyon bekeményedik a hasam olyan1-2 percre és olyankor meg nagyon kellemetlen, de nem fáj.Akkor ezek a jóslók?
2009. okt. 14. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, az a jósló. Az igazi fájás igaziból fáj, a jósló "csak" keményedés és mensiszerű enyhébb-erősebb görcs egy kis derékfájással párosulva. Figyeld milyen időközönként jönnek, ülj be egy kád meleg vízbe, ha rendszeressé válik és még néhány óra múlva is érzed, akkor telefon a dokinak-férjen és lassan indulhattok!

34 hetes + 23 hós

2009. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%

Szia!

Szerintem ne ülj be egy kád meleg vízbe,hanem inkább megfékezni próbáld!magnézium,pihenő oldalt fekve!

Nekem a fronttól volt pénteken,keményedés,először,utána már görcs derékba hasba!Egyre erősebb,viszont,csak fél óránként!Az elsőhöz 2 órára már a kórházban voltam!Infúzióval megállították a fájásokat,így egyben vagyok és szerencsére csak a 4cm-es méhnyak vékonyodott elteljesen és nem nyíltam ki!Én 32 hetes vagyok,de 34 hetesen sem szeretném még megszülni a kislányom!

Pihenj,ha nem múlik meg doki!És próbálj meg megnyugodni!

2009. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!39 hetesen már nem kell megfékezni semmit...ha jönni akar a bébi,már jöhet!A jósló az a pár perces keményedés is lehet,fájás nélkül,ahogy az 1.válaszoló írta.Könnyű,gyors szülést!
2009. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Magnézium 39 hetesen???? Jézusom, ha ezt az orvos hallaná!!! Megfékezni?! Mit?! A szülést a 39. hétben?! Az a baba pontosan tudja mikor kell kijönnie, ha csak jósló akkor a meleg víztől és a pihenéstől elmúlik, ha viszont élesben megy, akkor folyamatossá és rendszeressé válik!

Minden jót, könnyű szülést!

Bocs a 2. válaszolótól, de oltári hülyeség a természetet visszatartani és nagyon káros is a magzatra meg az a anyára nézve, nincs az a doki és szülésznő aki a 38. hét után vissza akarna bármit is tartani!

2009. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi Lányok,2. vagyok!

Én úgy láttam h 34 hetes a kérdező,nem tudom,hol láttam!39 hetesen természetesen időben van minden!

Mégegyszer bocs!

2009. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!