Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlottak egy új magzatvédő...

Ajánlottak egy új magzatvédő vitamint, a Femibiont. Az elevitet ismerem, szedtem is de ez azt mondják korszerűbb. Mik erről a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom ugyanaz lehet, esetleg az összetevők másaránybanvannak. Nem baj, hogy ennyi féle van, mert így lehet gondolkodni melyiket vedd meg..A vitamin,az vitamin, ha így ha ugy veszed be ártani nem fogszvele,ha terhesvitamint szedsz, arra kell figyelni, hogy ami benne megtalálható ásványi anyag azt sajnos túl lehet adagolni, tehát olyat nem érdemes ellenőrzés nélkül hozzászedni, amit tartalmaz ezekből.
2008. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Femibiont 4-5 éve forgalmazzák már Szlovákiában, de lehet, hogy még régebb óta, tehát ne dőlj be annk, hogy ez egy új dolog. Én szedtem, semmi különös, ugyanazt tudja, mint bármelyik babaváró vitamin, szerintem a Materna a legjobb, de mindenkinek más jön be... Az Elevit elég lóadag, nekem simán hasmarsom volt tőle, de ha neked beválik... Inkább egyél sok-sok gyümit és zöldséget, tejterméket, s akkor nem is kell sokat rápótolnod. Szép babavárást!
2008. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek más vitamin jön be. Különbség lehet a vivőanyagokban, amit a vitamin mellé tesznek azért, hogy összeálljon tablettaformává, illetve hogy stabilan bennemaradjon a vitamin. Valakiaz egyikre allergiás,valaki a másikra. egyébként nekem is a Centrum Materna jött be a legjobban.
2008. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!