Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jobb kismamának lenni,...

Mikor jobb kismamának lenni, télen v. nyáron? én dec.30-tol jan.6-ig várhatom. De az öltözködés már most gondot okoz.

Figyelt kérdés
nekem ugy tünik,hogy a tél problémásabb a beöltözés miatt.olyan rossz ilyenkor annyi cuccot felvanni,meg a cipö stb.de lehet az az előnyös,hogy a gyerek nyáron már kb.fél éves lessz?szerintetek?
2009. okt. 13. 17:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Első babámmal augusztustól áprilisig voltam terhes. Akkor már augusztusban sem volt olyan meleg., így nagyon jól éreztem magam.

Télen az öltözködés tényleg gond, mert nem lehetsz egy szál semmiben, de én a munkából hazajövet mindig bugyiban rohangáltam itthon. Úgy volt kényelmes. Áprilisi szülésben meg az volt a jó, hogy már egyből kivihettem a babát sétálni jó sokat, mert ő csak a levegőn volt hajlandó aludni.

Második gyerekkel májusban estem teherbe. Hát, idén nyáron rettenetesen szenvedtem, most ráadásul jó hosszú, forró nyarunk volt. Februárban szülök, és akkor meg még korai lesz órákat kint hagyni.

Szóval én a tavaszi szülésre szavazok. Az öltözködés a legkevesebb. Nekem 2 terhesnacim van, meg 5 db felsőm, ennyi. Amúgy is gyakran mosok. Szerencsére a lábam nem dagad, így a cipő sem gond. De ismerek olyat, aki végig csak papucsban tudott lenni. Na, az ciki.

2009. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

December elején szültem a babámat, és így tervezzük a testvérét is. Én nem szeretnék nyáron szülni, aztán pár napig bezárva lenni, amíg a nagyobbik gyerekem sopánkodik a 4 fal között. Ha télen születik a kistesó, nem gond a nagytesónak sem, hogy "be van zárva". Mire újra nyár lesz, két nagyobbacska gyerekkel lehet menni bárhová :)

Terhesség szempontjából tök mindegy nekem :) Kocsival mentem mindenhova, nem kellett nagykabát, csak 1 nagyobb kardigánom volt, a többi xxl-es pólócska!

2009. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van,mindketten május közepén születettek.Nagyon jó volt így,a 3.babát is így tervezem.
2009. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én pont uígy voltam terhes mint te és a babám jan. 7-én született. Nekem nagyon jó volt így. Vastag kabátom volt és alá nem nagyon öltöztem be. Lábamra egy könnyen felhúzható lapos csizma és már mentem is. De azért a másik babát ősz környékén szeretném szülni, mert nyáron azért csinosabban lehet öltözködni. :)
2009. okt. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én dec. 29-re várom a babát. :) Egyelőre jól elvagyok, tegnap kaptam egy kabátot a tesómtól, valószínűleg abban fogok télen járkálni. A nyári 40 fok körüli meleget elég nehezen bírtam, hát még nagy pockóval, szóval én jobban örülök neki, hogy most vagyok a végén. De ez teljesen egyénfüggő szerintem. :)

29 hetes

2009. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én most szültem szeptember elején, tehát végig nagy pocakos voltam nyáron.Sajna nem tudtam kihasználni, mert feküdnöm kellett a 32. héttől, tehát nem mozdulhattam ki, utána meg a végén három hetet voltam kórházban.

Nagyon nehéz volt a melegben, hú, borzasztó, na meg a vizesedés.De amúgy meg olyan jó lett volna szép nyári ruhákban sétálni nagyokat, büszkén a pocakkal, csak hát nekem nem jött össze.Én a nyárra szavazok, bár ha problámás a terhesség és sokat kell ágyban lenni mint nekem, akkor meg inkább a tél vagy ősz.

2009. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!