Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik öltözködés...

Szerintetek melyik öltözködés jobb a sportosabb/retrósabb vagy a rockeres/bakancsos?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.szinte rockot hallgatok csak..és bakancsot is szeretnék hordani viszont imádok nőiesebben és sportosan is öltözködni..de a kettő nagyon nem illik össze:(és nagyon gáz lenne ha egyszer retrósabban/sportosabban meg mellette néha bakancsba lennék????

Szerintetek????


2010. máj. 14. 17:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ötvözni a kettőt. Ne acélbetkósat vegyél, csak vmi surranót, és simán lehetsz benne nőies, de ha váltogatod szerintem az sem gáz ha nem két nagyon ellentétes öltözködésbe csapongsz.
2010. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Én személy szerint undorítónak tartom a bakancsot, de ha neked tetszik, akkor nyugodtan vedd fel. Van egy barátnőm, aki rocker és szokott bakancsot hordani, de ha olyan helyre megyünk bulizni, akkor szép nőiesen öltözik fel. Plusz a munkahelyén is elegánsan kell megjelennie. Szóval szerintem ez a kettő simán megfér együtt. Nem muszáj életed végéig egy stílus szerint öltözködni vagy mindennap ugyanúgy. Azt vedd fel amihez aznap épp kedved van.
2010. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
lehet rockosan is nőiesen öltözködni:) pl. gothosan...:) (persze ahhoz nem árt, ha goth is vagy). Rockosan is lehetsz nőies: szoknya, topp, stb, sokkal csinosabb szerintem mint egy nyomorult cicanadrág meg tunika. Én mondjuk goth vagyok, de nyáron sokszor hordok pl magassarkú szandált, de általában bakancsot veszek, ha elég hűvös hozzá az idő (mint most). ennek ellenére mindig dicsérnek, hogy csinos és nőies vagyok. Szerintem egy k.rvarobogó, vagy egy edzőcipő sokkal kevésbé nőies vagy szép mint egy bakancs. De ízlések, és pofonok. Akik undorodnak a bakancstól általában stílustalan plázacicák. Ja és még annyi, hogy rendes metálos nem azért hordja a bakancsot mert ilyen meg olyan. A bakancs egy státusszimbólum, ez van. A covnerse tornacsuka 100x gázabb.
2010. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Én is rocker vagyok, de nekem simán belefér egy femininebb felső. Csipke, neccharisnya nagyon rocknőcis tud lenni. Persze egy jókis szegecselt övvel meg bakancsal kiegészítve, hogy ne legyen p!csás... Ha kell akár egy motoros bőrdzseki vs. csiketop kombót is kipróbálhatsz, nagyon dögös lesz, persze csak ha igazi vadmacska tusz benne lenni.


A sportos alatt nem tudom mit értessz. A nőies-rockos még összejön a sportos-rockos szintén a három együtt nekem így elsőre soknak tűnik egy szettben. Nem kell mindig ugyanúgy kinézni, nekem is vannak mellkidobós és macinacis napjaim egyaránt.

Sportos rock:

Ha pl kapucsnis felsőt abból válassz valami sötétebb színűt, az apró mintásat (még ha koponyás is) kerüld, az olyan emos...


Azt mondják a rock stílus kulcsa a haj és a cipő. Ha ezeket jól eltalálod szinte bármit kombinálhatsz vele, a hatás garantált. Valamint a szín is sokat számít. Nem kell minig talpig feketében lenni de pl. citromsárgát, rózsaszínt, babakéket egyszóval pasztellszíneket nehezen tudok a rockkal összeegyeztetni.

2010. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

ma 17:23

majd kinövöd ezt a godnolkodást. Aki undorítónak találja a bakancsot, az attól még lehet más stílusú. Nem csak a te stílusod létezik. ahogy te undorítónak tartod a "k.rvarobogót" ők úgy tartják undorítónak a te bakancsod. semmi különbség. Neked a cicanadrág nem tetszik nekik meg a neonzöld haj. Ne várd hogy ne ítéljenek el ha te is ugyanezt csinálod. Jjjjah és mielőtt megkapom hogy én is diszkop*csa vagyok meg ilyenek, - én is bakancsot hordtam sokáig, néha még most is, egyszerűen csa ktisztábban látok mint te.

2010. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy vagyok mint te. Rajongok a metálért (black,folk és power metal),bár én sohase akartam acélbetétest és szegecses karkötőket hordani. Átlagosan öltözködöm,van egy-két rocker barátnőm és ők is elfogadnak így. (legalább ránk senkise mondhatja hogy divatrocker:))

Pasik terén viszont kissé nehéz mert ha egy "átlagos" fiúnak elmondom hogy miket hallgatok és milyen körökbe mozgok elszörnyed és elkezdi: "jesszusom ezt sohase gondoltam volna róllad". A rocker fiúk meg úgyveszem észre keresztülnéznek az átlagosan öltözködő csajokon,sajnos.

Kérdésedre válaszolva nem gáz,csak külső szemmel elég érdekes hogy egyik nap barbie vagy másnap meg kemény rockercsaj. Ezt nem bántásnak szántam nehogy félre érsd, csak szerintem picit fura lehet egy olyan ember számára aki csak látásból ismer.

15/L

2010. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

" A bakancs egy státusszimbólum, ez van. A covnerse tornacsuka 100x gázabb."


jópár éve vagyok rocker, és ez elég újkeletű dolog. Anno a Converse is rockosnak számított, most divatba jött. Tavaj a csipketop volt a sláger, és az összes goth a haját épte miatta... Ilyenkor be kell vásárolni és amikor a diszkósok elfelejtik, akkor hordani. Ha holnaptól mindenki Martensben megy discóba én nem dobom ki a bakancsom.

Ezek pl teljesen rock kompatibilis csukák:

[link]

[link]

És ha goth vagy gondolom Ian Curtist se kell bemutatni a Converse reklámból... Nem kérdés, ki volt a célközönség, a Joy Divisiont nem a plázacicák hallgatják.

[link]

2010. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
ennek épp az lenne a lényege hogy "azt csinálsz amit akarsz", és már a converse is gáz? Nemtudom, én elég sok helyen megforudltam, és szerencsésnek mondhatom magam mert soha egy cuccomért nem hurrogtak le hogy degáz vagyok, pedig jártam magassarkóba, adidasba, shellysbe, conversebe...
2010. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Oké nem fogok róla vitát nyitni, de aki rocker/metálos létére nem érti, hogy mire való a bakancs, fekete öltözék, az nézzen utána, és utána ossza az észt arról, hogy kinek mi nem tetszik. a Rock/metál egyik fontos eleme volt régebben, hogy elutasították a társadalom által normálisnak tartott öltözködést. Aki azt elfogadja, szerintem nem számít rockernek/metálosnak, tökmind1 mit hallgat, ha nem érti az alapjait se. Egyébként huszonéves vagyok, nem hiszem, hogy kinőném. De köszi.
2010. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

17:43,szerintem teljesen mind1 ki reklámozza, ha már divat lett. egyébként sem fizetnék soha annyit egy tornacipőért, amennyit egy converse-ért elkérnek. kínait veszek, festem ahogy nekem tetszik, az legalább egyedi. és nem kevésbé tartós...

(megjegyzem, hogy szerintem metálos/rock közönségnek divatot reklámozni, olyan szintű, mint mikor az ember darkshopban vásárol... oda az egyediség...)

2010. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!