Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jobb kismamának lenni,...

Mikor jobb kismamának lenni, télen v. nyáron? én dec.30-tol jan.6-ig várhatom. De az öltözködés már most gondot okoz.

Figyelt kérdés
nekem ugy tünik,hogy a tél problémásabb a beöltözés miatt.olyan rossz ilyenkor annyi cuccot felvanni,meg a cipö stb.de lehet az az előnyös,hogy a gyerek nyáron már kb.fél éves lessz?szerintetek?
2009. okt. 13. 17:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron meg a kánikula miatt rossz terhesnek lenni. Csorog rólad a viz és mindened dagad. Úgyhogy mindegyik évszakban van valami rossz.
2009. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó, hogy az uccsó 3 hónap már nem a dög melegben telik. November 30-ra vagyok kiírva. Nekem ez tuti! :)

32km

2009. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már nyáron kismama. Pont akkor voltak az 50 körüli hőmérséklet rekordok. Pont utolsó hónapban. Nem kívánom senkinek. Csak sírni tudtam már a tehetetlenségtől. Most ismét babát várok, de télre. Így szerintem a legnagyobb problémát a kabát fogja okozni + legfeljebb a fagyos utak veszélye nehogy elesünk. Szóval én a télre szavazok.
2009. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Első vagyok. Nekem jövő nyárra lesz 1 éves a lányom, addigra már remélhetőleg totyogni fog, és szerintem ez tök jó hogy nyáron annyi mindent tudunk majd csinálni a szabadban. Igy nem kell mindig babakocsiban tologatni a melegbe.
2009. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én 10-re várom, és ez ideális, mert nyáron szép ruhákat hordtam, most, amikor terhem van, nem mozgok már nem sokoz gondot a több réteg, de szerintem most jobb, mert nyáron inkább felmegy a vérnyomás, hőség van, nyaralni szeretnél, stb. a fiam jan. 21-én született, nagyon jó volt, nem szülnék szívesen nyáron...
2009. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

én az 1.babámat október 29én szültem(tavaly).csodálatos idő volt,szinte rögtön kivihettem....terhesen jobb volt a tavaszban/nyárban lenni középidősnek,és nagy hassal sem kellett még a nagykabát.viszont most kezd el lépegetni a fiam,így ezekben a hülye időkben nem épp szerencsés a kint lét :-(

viszont 8hetes babás vagyok,így májusban szülök(remélem)és akkor pont jó lesz az idő a gyerkőcök szempontjából,viszont az már most rossz,hogy én elég fagyos vagyok,és mit fogok magamra venni a legnagyobb télben mikor is már nőni fog a hasam(hiszen a cuccaim már most kényelmetlenek)

de majd megoldom :-)

boldog babavárást

2009. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szeptembertől májusig a legjobb!
2009. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én szerettem volna nyáron süzlni, de decemberben elvetéltem. Most január végén fogok szülni, és nem bánom, jól fog esni a hűvös, ha jönnek a fájások, jó lesz, hogy karácsonyra már nem fogok dolgozni, a végén inkább csak a párommal fogok kijárni a házból kocsival, remélem, sem az öltözködéssel, sem pedig a csúszós úttal nem lesz gondom. A baj az lesz, hogy nálunk kályha van, és azt a páromnak kell majd reggel megrakni, nélküle tehetelennek érzem majd magam

És jó lesz, hogy tavasszal már hatalmas sétákat lehet tenni a picúrral

2009. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én március 13-án fogok szülni, pont gondolkodtam, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy ebben az időpontban:)

Télen könnyebb elviselni azt az édes terhet, mert én amúgy is izzadós vagyok :)És pont akkor lesz vége a hidegnek, mikor megszületik a baba, szóval nagyokat sétálhatunk, büszkén vihetem látogatóba :)

De biztos akármikor is szülünk, mindegyiknek megvan a maga előnye...

2009. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Január végén fogant meg a picur. 28 hetesen elmentünk nyaralni, nem bírtam megmaradni. Úgy folyt rólam a víz, hogy majd' meg bolondultam.Csak a szobában éreztem jól magam. Itthon ugyanez. Azt hittem megveszek. Ment a ventillátor egész nap. A mai napig is sokkal melegebbnek érzem a levegőt, mint a család többi tagja. Miattuk kell fűteni én meg kitakarózva alszom és újjatlanban szaladgálok. Akkor gondolhatod nyáron...
2009. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!