Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a torkom már két...

Nagyon fáj a torkom már két hete szedtem már 2dbz gyogyszert de nem használ 6-7hetes vagyok, mikor jön rendbe vagy mi lesz vele?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon beteg voltam a terhességem elején.Fájt a torkom,folyat az orrom.Engem a homeos dolgok mentettek meg-stodal szirop és osciloccum-lehet nem írtam jól...a lényeg,hogy sima gyógyszert ne szedj!!!ez nagyon fontos,homeosat szedhetsz,egyél sok mézet vagy meleg teával mézet.És még egy jó tipp.fél citrom levét nyomd ki és keverj bele vagy 3kiskanálnyi mézet-irtó gej íze van de csodát tesz,ezt szopogasd vagy 2napig-de ha szopogattad ne egyél vagy fél órát,hagy hasson a torkodban.Nekem ez 2-3nap alatt rendberakott és már 2hetes szenvedtem vele.jobbulást kívánok!37hetes kismama
2008. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs jóhírem. Volt egy vírusos torokgyúladásom, én sem kaphattam rá semmit nehogy baj legyen, meggyógyultam, de a baba elment.
2008. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne szedjél gyógyszert!!!! vannak homeopátiás dolgok azt szedjed, vagy mézet, az hamar helyrehoz.
2008. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok..azért ezt ne könyveld el,ha az a pici lélek élni akar-márpedig ez tőled is függ,mert ha akarod,hogy éljen ragaszkodni fog hozzád.Nekem eszembe sem jutott,hogy elmehet nem is ment pedig nagyon beteg voltam és semmit nem adtak a dokik rá.Mindenképp próbálj megtenni mindent amittudsz -házi paraktikákkal.Ha esetleg orrváladékod is van akkor infralámpázz is,mellkasodat is.Tudom ilyen időben ez most gyilkos lesz ,mert így is meleg van de a kicsiért mindent:)REndbe jössz:)
2008. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt sokára múlt el és hetekig még köhögtem..azt mondták valakinek ez a terhességben előjön, de nem mindig megfázás miatt van, csak fokozott érzékenység.Minden reggel meleg zöldteát ittam és naponta 2-3 db pezsgötabletta c-vitamint ittam..semmi gyógyszerre nem volt szuksék, pedig úgy bedagadt a torkom hogy 3-4 napig nem tudtam megszólalni.
2008. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az első 12 hétben háromszor voltam beteg. Egyszer sajnos (kb. 8-9 hetesen) antibiotikumot is kellett szednem. Mi jól vagyunk, nem lett tőle bajunk. Azért mindenképpen mutasd meg magad dokinak, magadtól szért ne szedj be gyógyszert. (Czeizel egyik interjújában azt olvastam, hogy valójában kb. 28 db gyóyszer van, amiről biztosan lehet tudni, hogy árt a magzatnak. A többi esetében nem volt meggyőző pl. a kontroll csoport eredményei, ezért inkább ráírják, hogy ártalmas lehet)
2008. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem milyen pezsgötabletát ettél? köszi
2008. jún. 22. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!