Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az ilyen folyás?

Normális az ilyen folyás?

Figyelt kérdés

Fehéresnek indul, de azt nem mindig látom. Mikor wc-re megyek, akkor veszem észre h sárga a fehér alsóneműm. Lehet h a vizelettel együtt keveredik és azért ilyen? Ez normális? Ha gyulladás lenne azt vizeletből a védőnő látná? Vagy azt hogyan vesszük/veszik észre?


32 h km


2013. jún. 20. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen,es szerintem ez normalis.Elvileg kenetvetelt kell hogy csinaljanak ha panaszkodsz ra.Nekem tisztasagin latszik hogy sargas szinu.Amig nem viszket meg nem budos addig nincs baj.31 hkm
2013. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem bő, kefir szagú és állagú folyásom van, amitől nekem is sárga foltos az alsóneműm. Nem keveredik vizelettel, ilyen és kész. A doki vett kenetet, nem mutattak ki semmit, egy hétre rá szóltam, hogy ez a helyzet, mire kérdezte, ez azóta van csak? Mire mondtam, hogy kenetvételkor és előtte is volt. Rendelési idő végén jártunk, éreztem, hogy nem találja a nyomdafestéket tűrő szavakat... Aztán egy-két mély levegő után azt mondta, ha nem találtak semmit, akkor nincs semmi. Használjak tisztasági betétet, és figyeljek nagyon a higiéniára, és csak akkor kezdjek aggódni, ha csíp, viszket, vagy szülés után sem javul a helyzet.

36 hkm

2013. jún. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek! Nem csíp, meg semmi kellemetlenséggel nem jár, leszámítva h sárga lesz a fehérneműm.
2013. jún. 21. 06:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!