Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véres nyálkás folyás a wc...

Véres nyálkás folyás a wc papiron 26 hetesen. Megijdetem, de azóta sincs semmi, baj lehet? Volt igy valaki?

Figyelt kérdés
Anyukám most mondta hogy neki is volt igy,egy kicsi vér,de ha erősödne vagy nem mulna el akkor hivjam azonnal az orvost,a babám reggel rugdoskodott,csak én pánikolom tul?Ugy félek :(
2013. jún. 3. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd, egy telefont mindenképpen megérne. Hívd fel a dokid, ő okosabb, mint mi. Azért nagyon ne ijedj meg, ilyenkor nő a még, tágulnak a dolgok, szóval belefér egy-egy kisebb mennyiségű barnázás, mert a hajszálerek ilyenkor elpattannak.
2013. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*nő a méh
2013. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem két hete volt ilyen, elmentem orvoshoz a biztonság kedvéért, nem volt semmi baj, valószínüleg elpattant egy hajszálér. Sok fekvést és magneb6ot javasolt.

33 hkm

2013. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Te Jézus Úr Isten!!! Édesanyád se lehet teljesen normális, ha nem mondja azonnal, hogy menj el az orvoshoz!! Könyörgöm menj el, ha nincs baj inkább menj, minthogy majd utólag magadat hibáztasd! No meg persze az aggódó édesanyádat!


És ha nyákdugód ment el? Vagy valami baj van? Nem ijesztgetni akarlak, csak kicsit megvilágítani, hogy ilyen idős terhesen kvára nem normális semmilyen véres folyás!


Kívánom, hogy minden rendben legyen!


32 hkm

2013. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,engem az érdekelt,hogy baj lehete,illetve volte igy valki?Engem ilyenkor a tapasztalatok érdekelnek,mivel az épp elmémmel el tudom dönteni,hogy az orvosomat mikor hivjam fel,honnan tudod hogy nem tettem már meg?

Köszönöm mégegyszer :)

2013. jún. 3. 10:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem szexeltél véletlenül? :) nekem attól volt, vagy fertőzéstől is volt már sajnos.
2013. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben felhívhatod egész nyugodtan, nem fogja leharapni a fejed! Sőt!
2013. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem a doki egyből azzal kezdte, hogy görcs vagy bármilyen vérzés esetén hívjam, ha nem tudja felvenni menjek a kórházba.

Nem ilyesztegetés képpen, de ha ne adja Isten valami gond van, nagyobb eséllyel tudnak segíteni.

2013. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én dokim is mindig mondta vérzés görcs esetén rögtön menjek vagy hivjam nem számit hány ora!!
2013. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4. és 7. vagyok! Azért írtam ezt, mert sajnos nekem volt már tapasztalatom terhesen vérzéssel kapcsolatban 2x is... És sajnos nem volt jó vége egyszer sem! Most várom a 3. babámat, és így 32. hétben, meg is őrülnék, ha vért látnék! Hidd el csak a jó szándék vezérelt, amikor írtam! Nem szabad ezzel játszani!


32 hkm

2013. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!