Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat ez a kánikula a babának?

Árthat ez a kánikula a babának?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok és még dolgozom, tehát a nagy melegben is el kell indulnom és haza kell jönnöm. A baba megérzi ezt a meleget és lehet valami baja, vagy ő szépen elringatózik a magzatvízben? Mivel tehetem könnyebbé az ő életét a melegben? Vagy hülyeséget kérdezek???
2008. jún. 22. 06:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdezel hülyeséget, sőtt...

Ha lehet, megoldható inkább árnyékos területen menj és nagyon sok folyadékot vigyél magaddal. A láb, kéz dagadásra figyelj mert ebben a melegben jobban előjön. Nem tudom milyen a munkahelyed, de ha időd engedi néha csücsülj le és rakd föl egy másik székre, egyhelyben ne állj sokáig!

Remélem segítettem

Sok sikert és erőt

2008. jún. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
bocsi a lábadat rakd föl egy másik székre :)
2008. jún. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Amig beérsz dolgozni- feltételezem nem több óra-, neked sokkal kellemetlenebb érzés. A pocaklakó csak a több órás napsütésnél érezheti egy kicsit "melegen" magát, ezt valamilyen módon jelzi is számodra. Pl. TE nem érzed magad jól és keresed az árnyékos helyet.
2008. jún. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!