Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most hany hetes terhes vagyok?

Most hany hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés

kicsit ossze vagyok zavarodva:-)

Angliaban elek mar 3 eve, az 1UH-m otthon volt(12hetes), ami szerint oktober 26-ara vagyok kiirva, ami szerint most vagyok 22 hetes 0 napos.

Ezen a heten voltam megint otthon, voltam 2 UH-n 2 kulombozo dokinal, az 1ik doki szerint oktober 31, a masik szerint november 2. varhato a baba.

tegnap voltam itt, Angliaban UH-n es noveber 3-ara irtak at s szules idopontjat. Ezek szerint csak 20 hetes 6napos vagyok?


2008. jún. 22. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolso mensid elso napja?
2008. jún. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen a honlapon a kalkulátorok közül kiválaszthatod a szülés várható időpontját. Ahogy az előttem hozzászóló írta, az utolsó mensid első napja kell!

Mielőtt orvoshoz mentem volna, én is itt néztem meg, de ezt az időpontot az orvosom is megerősítette utána.

2008. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A szülés várható időpontját így számítjuk ki:Az utolsó mensi első napjához hozzáadsz 7 napot,+9 hónapot,ez lesz a baba érkezésének várható időpontja.De a gyerekeknek csak nagyon kevés,3-5%-a születik a kiírt napon.Plusz,mínusz 2 hét eltérés normális.Van aki 38 hétre születik,van aki 42-re.


Boldog babavárást.

2008. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

januar 15-en volt az utolso mensim 1. napja, (31napos cuklus) tehat oktober 26. ra vagyok kiirva, ami megfelel az 1. uh-nak.

De a dokik miert irtak at az idopontot a baba mereteibol itelve? Minden baba mashogy fejlodik, nem?

2008. jún. 22. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az okt.26-a a mérvadó, a mensi 1. napjától számítva. A lányom érkezésének időpontja júli 11 volt.Aztán júli 6-án megszületett.Amikor a lábacskáját mérte volt akkor már júli 22.,24. sőt augusztus 1-je is!Fogadd el az általános számítást, a többi csak zavarólag hat!Boldog babavárást!
2008. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!