Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hetes vagyok, és szörös a...

28. hetes vagyok, és szörös a pocim, leszedni nem akarom, szőkítem, ártok vele a babának? Kb.5-7 percig van rajta?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
biztos vagyok benne hogy nem teszel jot vele hisz a hajat sem ajänläk festeni...bekerül a szervezetedbe és az nem jo..akkor gondolom elöbb eljut a babähoz erösebb formäban ha hason szökitesz.sztm szedd le ,nem lesz bajod töle,märmint ha csak egy csikban akkor borotväval huzd le,(nem fog ott erösödni töle),és amikor megszületett a pici akkor meg legyantäzod.én ezt csinältam és most a kisfiam mär 8 honapos:),és kb asszem 2szer gyantäztam szülés utän,és mär kisem nö a ször ott.
2008. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egyszer már gyantáztam, de azt hittem bepisilek annyira fájt.

De ha tényleg árt még mindig, mert azt hallottam hogy kb 12. hetes koráig ártanak ezek a dolgok, de akkor inkább nekem fájjon.

köszi a gyors választ

2008. jún. 21. 21:51
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként én is sokat olvastam róla, de azt hogy hogyan és mire hat ez a babának azt tudja valaki?
2008. jún. 21. 21:52
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a szőkítésre ugyanaz érvényes, mint a hajfestésre:


"A hajfestékek bizony a gyakori allergiát okozó ágensek közé tartoznak. A terhesség viszont egy immunhiányos állapot, a szervezet (éppen a félig-meddig testidegen magzat védelme érdekében) csökkent ellenálló képességgel bír. Ez az állapot igazából a szoptatás befejeződése után áll csak helyre."


Idézet innen /itt orvosoktól is kérdezhetsz/:


[link]

2008. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Te jó isten már 2x csináltam, mennyire árthattam eddig neki vele??

Megőrülök :((

2008. jún. 21. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Én festettem a hajam terhesség alatt és nem lett semmi gond belőle. Megkérdeztem előtte az orvost és azt mondta, hogy ha a hely megfelelően szellőzik akkor nincs gond. De én úgy gondolom, hogy a hasamat nem szőkíttetném. Csatlakoznék az első hozzászólóhoz.
2008. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 alkalomtól még biztos nem lett baja, de szerintem se csináld, nem gond ha szőrös a pocakod, a picur a legfontosabb. :))
2008. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nemrég olvastam(sajnos nem emlékszem az oldal cimére),hogy csak az árthat a mamának! hogy belélegzi a gőzét a festéknek.hajat festő kismamáktól vért vettek és semmilyen koncentrációban nem volt jelen a kismama vérében káros anyag. tehát a magzathoz sem juthat el semmi. azért nem szeretik a fodrászok a kismamákat festeni,mert nem ugy reagál a megváltozott kémiai folyamatok miatt a haj a festésre,mint terhesség előtt pl. nem olyan szinű lesz az eredmény stb. de a magzatnak semmiképpen nem árt.
2008. jún. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez a problemam..en eddig egyszer szokitettem a hasam,maskepp csak rosszabb..es ezentul is fogom szokiteni,nem gyakran de meg 2 szer biztosan kell terhessegem alatt.En kb 3 percet hagyom,annyi eleg,es nem is az egesz pocimat kenem be vele.En fodraszatot vegeztem es en is ugy tudom csak az ammoniatol kell felni amit beszagolsz..
2008. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát kösz lányok, eddig szoliztam és kiszívta mindig ilyen kis szőkésre, de most olyan hófehérke vagyok mint a fal és ráadásul sötét hajú vagyok, és besötétedett én meg kivilágosodtam szóval elég gáz! Még egyszer kell majd szülésig, nagyon nyitott ablaknál, huzatban és kevesebb ideig hagyom, remélem tényleg nem árt neki semmilyen téren!

Mégegyszer köszönöm

2008. jún. 22. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!