Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen még nem érzem a...

18 hetesen még nem érzem a baba mozgását. Csak nincs valami probléma? Ez az első terhességem.

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csak 20 hetesen kezdtem el érezni,hogy a kisember mocorog! Szóval nyugalom!!! Boldog baba várást!
2008. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Mocorog csak Te nem érzed vagy még nem jöttél rá,hogy az lehet.Elsönek inkább buborékozást érzel a pocidban vagy mint ha a beleid mozognának aztán késöbb persze egyértelmüvé válik a baba mocorog és a végén teljes eröbböl fog rugdosni ami néha kellemetlen lehet.
2008. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Én 17 hetes vagyok, két nap múlva 18. És ezen a héten éreztem ugyan kétszer a babát (egyértelműen ő volt, még a pocakomon is látszott a dudor), de azóta sem. Viszont van babaszívhanghallgató, azzal néha leellenőrzöm és a mozgolódást meg a suhogást is szépen lehet hallani. Úgyhogy gondolom minden rendben nálam és nálad is.

Türelem, már csak egy-két hét és mi is érezni fogjuk! :-)

2008. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a 20. hétben járok és még (sajnos) én sem érzem. UH-n láttam, hogy nagyon mocorog :)Türelem nekünk
2008. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezen a héten éreztem először a babát, ugyhogy ne aggógj!

Boldog babavárást!

20 hetes kismami

2008. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 22-dik héten lehetett érezni a mozgást,ne aggódj!
2008. jún. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó, egyszerre estünk teherbe a barátnőmmel, nekem 16. hetesen megmozdult pedig én vagyok fejlettebb, neki pedig 23. hét körül. Ne aggódj, ha az uh-ok rendben vannak, szívhang is van, nincs mitől tartanod. Még belefér hogy ne érezd!

szia

2008. jún. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nővérem már a 21.hétbe van és nem érzi. Pedig az 5.terhessége! Én épp betöltöttem a 17.hetet és már éreztem :)
2008. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!