Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok és egész nap...

34 hetes vagyok és egész nap fáj a hasam. Olyan mintha meg akarna jönni. Fáj a derekam és nagyon fáradtnak érzem magam. Normálisak ezek a tünetek? Miért van ez vagy jelent valamit?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 hetes vagyok,nekem is ilyen tüneteim vannak!!Eléggé bágyadt vagyok és nincs kedvem semmihez!!!Ma fájásaim is voltak de remélem még marad egy darabig!!
2008. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ezek joslófájások.

nekem már két hete vannak,ez normális, azt írták nekem , ha rendszeres időközönként jönnek, és már 10-5percenként abból szülés lesz.

de erre még ráérünk.

35hetes kismama, boldog babavárást

2008. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
36 hetesen voltak már 5 perces fájásaim is,de csak 4-szer egymás után,aztán elmúltak.Szintén akkoriban kezdődött a fáradtság is.Hetente 1-2 nap hulla fáradt vagyok és semmigez nincs kedvem,majd pár napig erőm reljében vagyok ismét.Ezenkívül még a szeméremcsontom fájt nagyon 1 hétig kb ekkoriban.Most túl vagyok a kiírt időponton,de mégg egyben sajnos.Teljesen normálisak a tüneteid.Pihenj ha fáradtnak érzed magad!A stervezeted azt is jelzi mire van éppen szükséged.Ezekben a napokban a pihenésre.
2008. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!