Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a kismamanadrágok?...

Milyen a kismamanadrágok? Nekem még csak egész kis pocim van, de a nadrágjaim szűkek. Kis pocakra is lehet venni, ami jó egész terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. REngeteg féle fazon van, nézz meg párat, és meglátod, melyik hogy áll. A többségének állítható a pocakrésze, így a kezdetektől a végéig hordható.
2009. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tudsz venni olyat is, amit az előttem válaszoló írt. De lehet kapni brendonban és kismamaboltokban olyan bandázst, amit a régi nadrágjaid fölé, a poló alá veszel fel, és akkor még a régi ruháidat is hordhatod. Itt találsz ötleteket: [link]

ha fölé veszed a polót/blúzt, nem is látszik, viszont takarja a kigombolt sliccet

2009. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, van olyan ami végig jó ha nem nő túl nagyra a pocid. :p

Én eleinte azt csináltam, hogy elvágtam 1-2 régi pólómat a hóna alatt mondjuk 1 fehéret meg 1 feketét(bocsi, nem tudom jobban leírni) és azt húztam a kigombolt nadrágomra így nem látszott, hogy nincs összegombolva. Sokáig jártam így, nekem 6 hónapos terhes koromig jó volt így. Ezenkívül derék melegítőnek is szuper volt mert én is ősszel, télen voltam terhes, februárban szültem.

8 hónapos anyuka

2009. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Lehet olyat kapni, amit végig tudsz hordani. Én egy varrónőnél vettem a nadrágjaim, ha nem passzol pontosan rád a ruci rád is alakítja, nem drága és jó ruhái vannak. Én az elején vettem meg a nacikat, de szülni is abba mentem és oltári nagy hasam volt, mindenki azt hitte 2 gyerek van benne. Itt a cím, nézd meg: [link]
2009. okt. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem anyukám varr olyat, hogy a derékrésze gumis, a dereka magasan van, és amikor a hasam már nem tudja tartani, akkor kaptam hózentrógert, azzal fogom fel, ráadásul a két oldalán gombbal állítható lesz, így ha szorít, ki lehet gombolni. Különben nekem is kicsi még a hasam, de a nadrágjaim már nem jönnek rám. Reméljük, ez kibírja a végéig.
2009. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a bandázs nem igazán tetszett, akkor is átlátszik, hogy V alakban le van húzva a cipzár, és nekem még akkor is nyomta a hasam, ha a cipzár teljesen le volt húzva és a nadrág is folyton le akart esni rólam. Én átalakítottam egy nadrágom, tükör előtt bejelöltem, hogy hol lenne a kényelmes, ha nem szorítana, a két oldalától kivágtam az elejét és rugalmas anyagot vartam oda. Kaptam én is kismama farmert, de olyan magas hátul a dereka, hogy folyton lecsúszik és így kényelmetlen. Én még nem igazán híztam, 22 hetes vagyok, de már kis takaros pocim van.
2009. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nem tudom, hogy pesti vagy-e, de tudok neked egy nagyon jó boltot ajánlani, ahol én most vettem egy normál brendonos kismama naci áráért 3 darabot és nagyon jók. [link] Mammystic Kismamaruha kollekciókat találsz itt, ez Pintácsi Viki kollekciója és nagyon jók. Ennek a bolthálózatnak van egy boltja a XI. kerületben, a fenti linken megtalálod a címet. Ez egy outlet, többet között kifutó termékekkel és sokkal sokkal olcsóbbak itt a cuccok, pl nem 15 e Ft egy naci, hanem 4-5 e Ft/db. Újak, címkések és nagyon aranyos a boltvezető is és csak azt adja el neked, amire valóban szükséged van. Én most vagyok 12 hetes és kénytelen voltam nadrágokat venni, mert a régiek már nem érnek össze és azért valamit fel kell vennem, hogyha menni kell valahová. Felsőket bárhol tudsz venni, hála a mostani divatnak, de nadrágot szerintem csak kismama boltba vegyél. Tényleg mindenféle van, gumírozott derekú és normál gombos is, aminek van állítható része hátul.
2009. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!