Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Darabos vérzése terhesség...

Darabos vérzése terhesség alatt? Ugye nem ment el a baba?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok,és cisztám is van.Az orvos írt fel duphasont.Mikor elfogyott a gyógyszer,elkezdtem vérezni,ami darabos volt,és nagyon sok vér jött.Szerdára van időpontom az orvoshoz!!Kérlek nyugtassatok meg valamivel!!!
2009. okt. 10. 20:31
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek!!!Remélem nem lesz semmi probléma,és tényleg csak a ciszta távozott!!!Hétfőig az örökkévalóságnak fog tűnni minden egyes perc:(:(:(
2009. okt. 10. 20:50
 12/31 anonim ***** válasza:
59%
Hát azonnal doki! Ügyelet! Ez nagyon vetélés-gyanús!!!!! Nem fogod meagadnak megbocsájtani, ha nem mész időben!!! Induljatok!!!
2009. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
80%
Én tuti azonnal mennék ügyeletre!! a fene várna erős vérzéssel hétfőig...
2009. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azonnal menj be az ugyeletre! Nekem majdnem 4 centis cisztam volt amikor terhes maradtam, sot a duphastont is szedtem, es ezt nem a ciszta miatt adjak, es megsem volt verzesem foleg nem darabos! A terhesseg alatt a ciszta nem tavozik hanem FELSZIVODIK!!!! Ha verzessel tavozik az nagy baj meg ha nem is vagy terhes!!! Az mas mikor kis cisztak menstruacio alkalmaval tavozik , de amikor terhesen darabos a verzesed, az nem normalis!!!
2009. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nekem 6 centis cisztát mondott az orvos.Nemsokára jön az orvos,már kihívtuk az ügyeletet.Köszönöm a választ!
2009. okt. 10. 21:40
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Te csaj, menj be az ügyeletre, nézzék meg azt a babát, hogy jó helyen van-e. Van, hogy szétdurran a ciszta és úgy távozik, ha csooládéciszta (asszem ez a neve) volt, akkor lehet vérzés is, de én a helyedben nem lennék bizonytalanságban még 2 teljes napig. Nem tudom, látta már méhen belül a babát az orvos? Mert ha nem, akkor méhen kívüli is lehet a terhesség. Másrészt a duphason sárgatestpótlás, lehet összefüggésben van azzal, hogy abbahagytad, esett a sárgatest szintje és ez is okozhat vérzést, vetélést. Nem is értem, aki elkezdi, annak fokozatosan a 12. hét végéig kell abbahagyni, 5 hetesen biztos nem. Menjetek és kérlek írd meg mi volt, nagyon drukkolok!
2009. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Mjad írj ránk mi lett veletek!!!!
2009. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nagyon szurkolok nektek hogy minden ok legyen!

Látszik legalább te mindent megteszel annak érdekében hogy okés legyen a dolog!!!!Remélem megírod hogy mit mondtak!!

Kitartást és még a doki nem ér ki csak feküdj és feküdj!!!!

35 hetes km.

2009. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Na mi a helyzet?Volt kint az ügyelet?Remélem minden ok!!!

Utolsó válaszoló voltam.Írj majd!!

2009. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Kijött a doki,azt mondta minden rendben valószínű hogy a hormonok miatt volt.Pihennem kell,és hétfőn menni ultrahangra.Remélem ott is minden rendben lesz.Kicsit megnyugodtam,de még nem teljesen.Azt mondta a doki,ilyen előfordul,igaz hogy ritkán,de a szervezetem most készül fel igazán a terhességre.

Köszönöm hogy így aggódtok értem,nagyon jól esik:)

Bízom benne hogy hétfőn mindent rendben fog találni.:)

Mégegyszer köszönöm!!!!

2009. okt. 10. 22:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!