Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Darabos vérzése terhesség...

Darabos vérzése terhesség alatt? Ugye nem ment el a baba?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok,és cisztám is van.Az orvos írt fel duphasont.Mikor elfogyott a gyógyszer,elkezdtem vérezni,ami darabos volt,és nagyon sok vér jött.Szerdára van időpontom az orvoshoz!!Kérlek nyugtassatok meg valamivel!!!
2009. okt. 10. 20:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs a gyógyszered hatásairól/mellékhatásairól, de én a helyedben nem várnék szerdáig, hívd fel a dokid, ha máshogy nem megy, és ha ő mondja, hogy ráér szerdáig, akkor ok. Legjobbakat!
2009. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%

Jézus, azonnal ügyelet!

MOST indoljatok! Majd a doki megnyugtat.

2009. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
azonnal doki,akár ügyeletre is mehetsz.a sok vér,ráadásul ami darabos is terhesség alatt soha nem jelent jót.
2009. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
Ugyelet azonnal!!!
2009. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta,lehet enyhe vérzés,mivel azt jelenti hogy a ciszta távozik a szervezetből!!De én nem ilyen "enyhe" vérzésre számítottam!!!:(:(:(:(:(
2009. okt. 10. 20:38
 6/31 anonim válasza:
100%
Szerintem azonnal menny dokihoz,később nehogy megbánd h vártál szerdáig!!!
2009. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet.
2009. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
53%

A terhességmegtartó gyógyszer felírásánál többet nem tehet a dokid, hiába is rohansz be az ügyeletre... Ha a baba menni akar, menni fog, nem segít rajta ha megultrahangoznak... Pihenj nagyon sokat, ne emelgess, szerdán meg fogja nézni az orvosod hogy a ciszta távozott-e! De ha már előre megmondta hogy vérezhetsz, akkor ne stresszeld magad még jobban, nyugi, pihi. Tudom, hogy mondani könnyű, nekem hematómám volt 6 hetesen, az távozott vérzéssel, kivártam a következő vizsgálat időpontját (1 hét) mert így beszéltem meg az orvosommal. Hiába rohangáltam volna az ügyeletre minden nap...

34 hetes + 23 hós

2009. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Most hívtam a nődokimat!!!Azt mondta hogy ez a gyógyszer mellékhatása,és hogy nem kell megijednem!!!!És pihennem kell sokat!!!De hétfőre el tudtam intézni hogy bemenjek!!!Nagyon félek!!!:(:(:(

Remélem nem lesz semmi gond.:(:(Első baba lenne,amit már nagyon szerettünk volna a párommal!!!

2009. okt. 10. 20:48
 10/31 anonim ***** válasza:
75%
Uccsó vagyok, tedd amit az orvos mond! Minden ok lesz!
2009. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!