Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lent van már a hasam?

Szerintetek lent van már a hasam?

Figyelt kérdés

Alapból ilyen hülye alakom van mert a gyomrom terhesség előtt is mindig úgy kiállt mintha állandóan be lenék kajálva!Ezért raktam oda a kezem ,hogy hol kezdődik a babám feneke:) Szerintetek leszállt már a hasam?Köszi:)


[link]


[link]


[link]



2013. jún. 14. 14:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötözködtem, csak hihetetlen mennyire igénytelen kismamák/emberek vannak. Szomorú, hogy ez csak nekem tűnik fel, engem nem erre tanítottak. De bátorítsátok, és legyen én a hibás.
2013. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Igénytelen, mert nem ágyazott be? Hol élsz te? :)
2013. jún. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Akárhogy is nézem más "hiba" nincs a képen! Engem meg arra tanítottak a szüleim, hogy ne pofázzak bele más dolgába. ;)
2013. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Igen igénytelen, és ti is belepofáztatok...
2013. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok!köszi mindenkinek! :) Nem foglalkozok vele mert ha valakinek ez már igénytelenség akkor ez van de úgy tűnik másoknak sem itt kezdődik az igénytelenség (szerintem egy rendmániás és ennyi mert a kupi és az igénytelenség nem itt kezdődik) és mivel nem látja az ágyunkat minden nap ami mindig előbb vagy utóbb a napfolyamán beágyazódik és nem magától nem is érdekel gondoljon csak azt amit szeretne!Nem ismer nem látja a lakásomat és egy beágyazatlan ágy után titulál igénytelen embernek ha engem az ágyam minősít akkor őt meg ez.

Igen kis cuki imádom már ő is egyre feszültebb érzi ,hogy valami készülőben van.Nem tudjuk mi lesz de a baba még bent fájások vannak de sajna sokszor rendszertelenek van ,hogy jó pár óráig percre pontosan jelentkezik majd ismét rendszertelen lesz! Pedig állítólag már a képem is egy kis kalács!:) próbálok türelmes lenni de már nagyon szeretném látni és megfogni a kislányomat! :)

2013. jún. 17. 14:40
 26/31 anonim ***** válasza:

Kitartás!

A babáról raksz majd ide képet?

2013. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy nem érdekel a véleményem, szép kis regényt rittyentettél. Nem csak az ágyról van szó, az egész szoba egy nagy kupi, ezért írtam, hogy igénytelen, és igen, inkább vagyok rendmániás. De mondom, itt nem ezzel van a baj, hogy "most kivételesen 1x" nem ágyaztál be, hanem hogy képes vagy ilyen képet feltenni, legalább most az egyszer megerőltethetted volna magad. Bocs.
2013. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Az, hogy aránylag sok dolog van egy szobában, nem jelent kupit, ha azoknak van helyük. :D
2013. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Igen, ha van helyük, és oda is vannak téve :)
2013. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
És te fogod eldönteni, hogy más lakásában, minek hol van a helye? Elképesztő! :))
2013. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!