Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lent van már a hasam?

Szerintetek lent van már a hasam?

Figyelt kérdés

Alapból ilyen hülye alakom van mert a gyomrom terhesség előtt is mindig úgy kiállt mintha állandóan be lenék kajálva!Ezért raktam oda a kezem ,hogy hol kezdődik a babám feneke:) Szerintetek leszállt már a hasam?Köszi:)


[link]


[link]


[link]



2013. jún. 14. 14:19
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
lehet...
2013. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a lényeg, hogy a szülőcsatornában van. Az én hasam lentebb van, de nincs beilleszkedve a feje... Legkésőbb szüléskor kiderül, mennyire tud lemenni. :) Remélem, elindul, mielőtt indítanának. Miért akarják olyan hamar indítani?
2013. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Szerintem azért mert le akar tudni az orvosom mert pont akkor megy nyaralni amikor 41 hetes leszek amikor indítani kéne. Aztán lehet úgy van vele inkább beindít ne másnál szüljek jól jön neki nyaraláshoz még az a plusz pénz:D vagy nem tudom én erre gondolok!
2013. jún. 14. 16:14
 14/31 anonim ***** válasza:
Nemét tudjátok már? :) Ha tippelnem kéne kiscsaj lesz!
2013. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Igen az lesz:)
2013. jún. 14. 16:35
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

Off: azért ha ennyi időd van fotózkodni, legalább rendet rakhattál volna...bocsi.


On: szerintem még nincs annyira lent a hasad.

2013. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Kerlek neharagudj meg,hogy nem agyaztam be a kedvedert :D amugy meg birom ,hogy minden hova bekerul egy kotoszkodos akit iratal ha esetleg masnak van ideje fotozkodni Vagy kerdest kiirni.( amugy meg akkor keltem amikor a kepet csinaltam mert megorultem ,hogy lehet lentebb ment a hasam nem mintha magyarazkodnom kene )
2013. jún. 14. 21:33
 18/31 anonim ***** válasza:

Én egy szóval sem mondtam, hogy magyarázkodnom kellene, ez neked jutott eszedbe. Nem kötözködtem, csak szerintem ciki.

Egyébként meg válaszoltam a kérdésedre.

Ne kérj elnézést, nem nekem kellemetlen.

2013. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Nekem is kislányom lesz, s ennyire lent volt a hasam végig, mint most neked a képen. Most vagyunk 37 hetesek, s mondta a doki, hogy a feje beékelődött, de a pocakom semmit nem változott, úgyhogy ne aggódj.

Annyit mondott még a szülésfelkészítőn, hogy akkor szoktak aggódni, ha a 38. hétre még nem száll le, vagyis a feje nem ékelődik be. Ezért nem hiszem, hogy az esetek többségében csak a szüléskor történik meg.

2013. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Milyen cuki kutyus a 2. képen!

Tök jó a szobád.

a kötözködővel pedig ne törődj!

2013. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!