Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy picit halvány barnás a...

Ha egy picit halvány barnás a wc papír, az miért (mitől) lehet?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok. E hét csüt.ön volatm a hasi UH.-on, minden ok! Semi panaszom nincsen, nem görcsölök, nem vérzek. Tegnap este szeretkeztünk a párommal, és nem is közvetlen utána, hanem egy kicsit később, amikor mentem pisilni, láttam, hogy olyan kicsit "nyúlósabb-nyálkásabb" barnás volt. Azóta ennyire nem látszik, csak tényleg icu-picit, szinte fel sem ismerhető, olyan mintha a vizelet miatt lenne egy picit talán sötétebb. Az Eelevit tájékoztatójában az áll, hogy a vas tartalma miatt, megszinezheti a vizeletet. Lehet, hogy pl erről van szó? Hál' Istennek nincsen panaszom, de azért kíváncsi lettem / vagyok. Köszi!
2008. jún. 21. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is hasonló történt a hét elején. Igaz, még csak 6 hetes vagyok. Észrevettem egy barna foltot, elmentünk az ügyeletre, ahol a doki első kérdése az volt, hogy házasélet volt -e. Megnézett Uh-n, azt mondta minden OK, ha nincs több barna folyás, nem kell aggódni. Összefoglalva a mondandómat, bizony összefüggésben lehet a dolog a hancúrral :-)
2008. jún. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 12. héten pont lenne egy mensid..ez a terhesség első trimijében ilyet okoz, de valaki végig rendesen menstruál. Nem kell megijedni, de erősebb nyilaló görcsök esetén doki.

Csak cikluszavar amid van előfordul.Amúgy amit írtál, lehetett éppen az ondó is ami távozott, de az elevit miatt ilyen nincs.

2008. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. jún. 21. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!