Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S akinek nagyon halvány...

S. O. S akinek nagyon halvány lett a terhességi tesztje annak megmaradt a babája?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon halvány a tesztem két napja.Félek, hogy nem marad meg.Lehet, hogy hamar teszteltem?Íme a görbém is:

[link]


2011. okt. 15. 13:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nekem nagyon halvány volt,és nem is mutatta csak vagy 20 perc múlva.már két éves a fiam.lehet hamar teszteltél
2011. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Halvány volt az enyém is, mert korán teszteltem. És megmaradt, itt rugdossa a pocakomat most is. :)
2011. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.A görbém szerint a 14 dpo napon tartok.Lehet hogy akkor hamar teszteltem?

Valaki még tapasztalat!!Fontos!

2011. okt. 15. 13:28
 4/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Te mikor teszteltél halványat?
2011. okt. 15. 13:29
 5/19 anonim válasza:

Nekem 13 napja késett, amikor először teszteltem, elég halvány volt, másnap erősebb lett, elmentem dokihoz, akkor voltam 6-7 hetes. Azóta itt rugdos a pocimban nekem is:)

25hkm

2011. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia, a halvány pozitív is pozitív, gratulálok! Lehet nem pont félidőben volt a peteérésed (a görbékhez nem értek), és emiatt lett halvány. 2 naponta duplázódik meg a HCG a szervezetben, úgyhogy ha ma teszteltél, akkor 2 nap múlva tesztelj újra.

1.baba: nem várt mensi előtt 2 nappal halvány, nem várt mensi napján közepes erős, 2 nappal később határozottan erős. A kislányunk azóta már 16 hónapos, egészséges, szép kislány :)

2.baba: nem várt előtt 3 nappal halvány, nem várt napján erős pozitív. Most vagyok 7 hetes terhes.

Ne aggódj, rendben lesz minden!

2011. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
én aznap,amikor meg kellett volna jönnie.első vagyok
2011. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 35 naponta van a mensim. Mikor nem jött meg, vártam még pár napot, de igazából nem hittem, hogy terhes vagyok, a kisfiamra 11 hónapot vártunk.

Lényeg, hogy lett két nagyon halvány tesztem. Két hét múlva kaptam időpontot a dokihoz, én azt hittem, legalább 8 hetes vagyok, kiderült, csak 6, valószínű a teszt is azért lett halvány.

Most vagyok 35 hetes:)

2011. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, egy kicsit megnyugodtam.Nekem holnap kellene hogy megjöjjön.

Már egyszer voltam terhes és akkor a mensi után egy héttel teszteltem először akkor az már erős volt.Mit gondoltok hogy ha egy héttel később tesztelek annak már erősnek kell lennie igaz?

2011. okt. 15. 13:47
 10/19 anonim ***** válasza:

13.36-os vagyok. Már 2 nap múlva is sokkal erősebbnek kellene lennie. De ha 4 nap múlva vagy 6 nap múlva tesztelsz, tuti erős lesz.

Ne aggódj :)

2011. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!