Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S akinek nagyon halvány...

S. O. S akinek nagyon halvány lett a terhességi tesztje annak megmaradt a babája?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon halvány a tesztem két napja.Félek, hogy nem marad meg.Lehet, hogy hamar teszteltem?Íme a görbém is:

[link]


2011. okt. 15. 13:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon remélem hogy igazatok lesz.
2011. okt. 15. 14:05
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem az elsővel nem volt halvány de későn is 5 hetesen teszteltem már akkor 1 hete késett. A másodikkal pont aznap teszteltem hogy meg kellett volna jönnie és alig látható volt már ki akartam dobni a tesztet mikor a férjem észrevette a nagyon halvány csíkot. Megismételtem 4 vagy 5 nap múlva és akkor már jól látható volt de másnap barnáztam és vagy 3 hétig barna vér maszatolás ment. Nem tudom van e összefüggés de azóta nincs bajom és semmilyen gyógyszert vagy kúpot nem kaptam. Üdv 14+3 hkm
2011. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem annyira halvány volt hogy szinte nem is láttam ezért kidobtam a kukába,,,Két napra rá mikor ürítettem a kukát, és csak a teszt, semmi más, kiesett a zsákból, pont elém és akkor néztem hogy hoppá, itt két csík van!!! :D(szerintem ez csoda volt)

Még két hét van a babócám érkezéséig!!! :D

2011. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én nemvárt után 3-4 nappal teszteltem (nehéz volt várni). Nézegettük a Párommal, és halványan ott volt a csík, de nem mertük elhinni (3 hónappal előtte hagytam abba a gyógyszert). Vártunk egy hetet, ami nagyon hosszúnak tűnt, újra teszteltem, és az már egyértelmű erős pozitív volt.

18h2n kismama

2011. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Még remélem én is így fogok járni, hogy egy hét múva már gyönyörű szép erős lesz a tesztem.
2011. okt. 15. 16:21
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem akkor van gáz ha majd 4-5 nap múlva nem rősödik, hanem inkább gyengül a csík de veled ilyen nem fog előfordulni!!!
2011. okt. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi!Nagyon bízom benne, hogy erősödni fog a teszt!!!
2011. okt. 15. 21:02
 18/19 anonim ***** válasza:
Énnekema fiamnál 5 hetesen olyan erős volt, hogy csodálkoztam is, és először azt hittem az a tesztvonal.Most 15 hetes vagyok, és még 7 hetesen, amikor csináltam a tesztet is olyan halvány volt, hogy alig lehetett látni.Nem tudom mitől van ez, de azóta is minden rendben.Szerintem ne parázz, minden okés lesz:)
2011. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ kedves utolsó, egy kicsit most megnyugodtam hogy lehet hogy attól még megmarad hogy halvány a csík.Ma is teszteltem és mintha ma erősebb lenne mint szombaton.Na nem sokkal, de erősebb.
2011. okt. 17. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!