Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után megmaradt terhessé...

Szülés után megmaradt terhességi csíkokat halványítja a szoli?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem, és úgy nézek ki mint egy tigris, pláne, hogy egyébként is elég fehér a bőröm. Arra gondoltam, ha eljárnék szoliba lehet, hogy halványítana vmit..., de félek, hogy jobban kihozza, van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2008. márc. 14. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Ha lebarnítod a bőrödet, az még jobban kiemeli a csíkokat, uagynis azok nem barnulnak le.
2008. márc. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Mivrl még csak 3 hónapja szültél, gondolom elég szépen látszanak a csikok. Idővel elhalványodik magától is, de a szoli is segit rajta. Egyáltalán nem hozza ki jobban!! Saját tapasztalat!

2008. márc. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az eslő válasz nem igaz! Én négy hónapja szültem, egy hónapja eljárok szoliba, mert én is kistigris lettem, és nekem is nagyon fehér a bőröm. Már sokkal halványabbak, kezdenek gyöngyházszínűek lenni. Anyukám tanácsolta, mert neki is voltak, de mivel ő sokat napozott, neki is elmúltak hamar.
2008. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!