Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam. Ma este...

Tegnapra nem vártam. Ma este pisilésnél kicsit véres volt a papír. De nagyon halvany rózsaszínes volt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Menstruáció vagy baba? Nagyon szeretnék kicsit!!!
2009. nov. 28. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tesztelj egyet hplnap ha addig nem jön meg.
2009. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet még baba, nálam is így kezdődött :) szerintem a teszteléssel várj még 1-2 napot. Sok sikert!
2009. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, várok még. Reménykedek, hátha sikerül.
2009. nov. 28. 21:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak nyugalom! Amíg nem jön meg igazán, addig bármi lehet! Olvashattad a 18 éves kismaminak is a nemvárt napján volt ici pici vér, de ő is babás! Kívánom neked hogy te is az legyél! Csak ne idegeskedj annyit!!!

Én holnapra nem várom, de nagyon nem!!!

Minnie

2009. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:-)
2009. nov. 28. 21:48
 6/11 anonim ***** válasza:
na mivolt reggel?
2009. nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Lejjebb ment a hőm ma reggel 36,5-re, tegnap reggel még 36,7 volt.

Még mindig rózsaszínes időnként a papír, de a betéten semmi nyom. Érdekes a dolog.

Nincsne itthon tesztem, tehát nem tudok biztosat mondni.


Szerintetek ez most mi lehet? Meg fog jönni?

2009. nov. 29. 10:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Megfog jönni! :(
2009. nov. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnos megjött. Pedig sokszor voltunk együtt, és bizakodtunk is.

Lehet, hogy össze sem fog jönni? Bár még csak ost kezdtük a próbálkozást, de nagyon elkeseredtem.


sziasztok

2009. nov. 30. 15:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Összejön! Állj hozzá pozitívan! Több legyen a pozitív gondolat benned mint az ekeseredettség! Ne beszéld be hogy nem sikerül. Sikerülni fog mindenkinek előbb-utóbb. Mi pl. 5 hónapja próbálkozunk... Tegnapra nem vártam, még semmi. De még bármi lehet mert a tegnap ESTI tesztem negatív. Addig is olvasgatsd a fórumot, ismerd ki a tested, rengeteg okos blog-ot, cikket átolvastam én is. Így legalább volt időm a tudományos oldalt elsajátítani és ha jönni fog a baba, nem leszek annyira nagyon zöldfülű a sok hasznos tanács és olvasnivaló után. Szívesen jövök fel ide naponta, elemzem a pozi tesztesek tanácsait, segítek akinek tudok és NEM ADOM FEL! Mielőbbi pocaklakót kívánok neked is!
2009. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!