Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hát- és derékfájás esetén...

Hát- és derékfájás esetén lehet használni Cosmodisket terhesség alatt? Aki használta, mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2009. okt. 10. 16:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi: Kosmodisk (rosszul írtam).
2009. okt. 10. 16:01
 2/3 anonim ***** válasza:
11%

Nem, semmilyen mágneses szert nem szabad hasznlni terhesség alatt!!

Ha kell, fájdalomcsillapító kenőccsel kenheted, azt nekem is engedte a doki, de mást nem nagyon tehetsz, mint hogy elmész egy szakorvoshoz, és spec tornát iratsz magadnak, ami erősíti a hátizmaidat.

2009. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Régebben ment a tévében egy reklám, Csollány Szilveszter reklámozta a terhes feleségével azt a Kosmodisket, amit kimondottan terheseknek ajánlott. Annyiban különbözött a normáltól, hogy tépőzárral állítható volt, hogy a növekvő pocakra jó legyen. Nem tudom pontosan hogy működik, de nem mágneses. Én mondjuk csak a szülés után használtam( a nagymamámét), de jó volt.

DE nézd meg, biztos van honlapjuk. Ott nem írják?

2009. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!