Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31-32-33 hetesek! Hogy vagytok...

31-32-33 hetesek! Hogy vagytok? Hány kg-al kezdtétek a terhességet, mennyinél jártok most?

Figyelt kérdés
Hányadik héten mérték a babâtokat utoljára és mennyire saccolták? Köszi!
2013. jún. 13. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok, 30 hetesen másfél kilóra saccolták. Második bébi amúgy.

59 kilóval kezdtem, most tartok 66-nál.

Elkezdődött a napokban a derékfájás és az erős nyilalás, de ezeket leszámítva nincs különösebb bajom, 5 éves lánykám fitten tart :) Te hogy vagy?

2013. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En most leszek 31 hetes,en 72kg-al kezdtem,most kb 85 kg lehetek(2 het mulva merem majd meg magam az orvosnal..).A babat nem merik sajnos,es a 20.het ota uhm sincs...De amugy jol vagyunk.Egyre jobban erzem es latom ahogy mocorog(persze vannak lustabb napjai..:) ).A medence csontom sokszor majd szet szakad,es alig birok menni.Es ma eszre vettem hogy a kezem 2szeresere dagadt..De amugy jol vagyunk..:)
2013. jún. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok, és 30 hetesen mérték a babámat 1850 g volt! Elvileg nagyon nagy fiúcska lesz... :D

100 kg-val kezdtem és mivel iszonyatosan vizesedek, ezért most 113 kg-nál járok!

Én őszinte leszek most már nagyon kínlódok! Már minden bajom van ami csak lehet, és már nagyon szeretnék túl lenni rajta...

2013. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!