Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy visszatér a...

Lehetséges, hogy visszatér a hányinger?

Figyelt kérdés
Harmadik babánkat várjuk,az első két lánynál semmi hányinger nem volt,viszont most bepotolok mindent. A 6.héttől kezdődött iszonyat volt,minden kijött belőlem és a 12.héten egyik napról a másikra elmaradt. Nagyon örültem mert rettentő volt.Most vagyok 16 hetes és amilyen hirtelen elmult ugy sajnos vissza is jött. Nem tudok már mit enni,mert ha épp megkivánok valamit,mire megcsinálom már rámtőr a hányinger és nem birom megenni. Szegény családomat sajnálom mert a főzésem az sajnos mostanába olyan gyors minnél egyszerübb,a nyers hus szagától meg a gyomrom fordul ki. Másnál is volt hasonló? Mikor mulik el? Vagy végigkisér? Már az az érzésem bizti fiúcska lesz talán azért más most.
2009. okt. 10. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy visszatérhet.

Én ugyan nem hánytam, de 12. hétig hányingerem volt, utána elmúlt, a 16. héten meg mindent kipakoltam.

2009. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem sajna végigkísért a gyomorégéssel együtt. :S
2009. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huu.. Előre félek,hogy nekem is végigkisér. Szedtem rá B6ot de semmi,kivéve a gyors hizást ami meg nem tudom mitől mert semmi nem marad meg bennem:) Szóval akkor nem marad más hátra mint valahogy kihuzni 24 hetet.Atyaég de soknak tűnik:) Köszönöm a válaszokat és minden kismamának kellemes babavárást,mert ezt a problémámat leszámitva azért imádom a pocakom ami már elég nagy igy a harmadik babónál és már mocorog:)
2009. okt. 10. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!