Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után lehet még...

Missed ab után lehet még nekem gyerekem?

Figyelt kérdés
Annyira fáj!!!Annyira terveztük és szerettük volna...nem is tudtam, hogy van ilyen!Pénteken kell mennem...lehet még nekem gyerekem??Segítsetek!!
2013. jún. 12. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne???? Ne keseredj el ennyire nem szabad. Én is át éltem amit most te,tudom mit érzel.Azóta van 3 gyönyörű gyerekem és most várom a 4.-et. Hidd el csak ártasz magadnak ha ezen rágódsz. Idő kell hozzá,de minden rendben lesz. És ha valaki azt mondja,hogy el fogod felejteni ha a következő sikerül,ne hidd el mert annyira beléd ég a lelkedbe,hogy örökké emlékezni fogsz rá. Annyi,hogy később már nem lesz olyan fájdalmas mint most. Légy erős kitartás.
2013. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami veletek történt. Hogy ne lenne ilyen??? Sosem hallottál még vetélésről??? Nagyon gyakori sajnos. Nem véletlenül mondják hogy a 12. hétig bármi lehet. Valószinüleg beteg lett volna a baba. A természet szelektál. A megtermékenyülések kb fele vetéléssel végzödik, sokszor olyan hamar hogy a nő még nem is tudja hogy megfogant.

Állitólag minden második nő esik át legalább egy vetélésen élete során, de ettől függetlenül szül több egészséges gyereket.

2013. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt tavaly augusztus 31.én,sajnos 11.héten leállt a szíve.Nagyon féltem,hogy nem eshetek teherbe rögtön,de a 2. próbálkozásra össszejött februárban :)) A sok negatív gondolat és aggodalom ellenére.Sima ügy menni fog.

Manapság vákummal csinálják,nem sértik meg a méhfaladat.

Ráadásul nekem 2 abortuszom volt.

2013. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:-(
2013. jún. 12. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly júliusban volt. Most betöltött 32 hetes vagyok... :) AZonnal összejött, az első alkalommal. (a 3 hónap kivárás után) .

Akkor én is azt hittem itt a világvége... Ez az érzés majd elmúlik. Idő-idő-idő!!


Kitartás!!!!

2013. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!