Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák: 2. terhességeteket...

Anyukák: 2. terhességeteket hányadik hétben vettétek észre?

Figyelt kérdés
Miből gondoltátok, hogy ismét baba van odabent?
2009. okt. 9. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia én a 12 hétben vettem észre. És onnan vettem észre hogy hánytam. Amúgy lehet hogy hamarabb észre vettem volna csak az egy éves kisfiam még mindig cicizik.
2009. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, képzeld mi már szinte feladtuk a reményt, hogy sikerülhet a baba, amikor most februárban átjöttek anyósomék, és egyszercsak azt mondja nekem anyós; -nem vagy te terhes anyukám? :) :)Mondjuk, hogy miből gondolta, FOGALMAM sincs, de mindenesetre észrevette rajtam. Na gondolhatod, még aznap teszt, és kiderült jön a tesó.:) Nemsokára szülök.38 hetes kismama
2009. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A vérzés kimaradása utáni 5.napon.Nekem napra pontosan jön meg,ráadásul gyúrtunk a picire(első próbálkozásra jött össze,akár a tesója).Azóta már 16 hós csibésszé cseperedett...
2009. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég korán kiderült, mensi előtt 5 nappal erős pozitív lett a tesztem, pedig délután csináltam. Szerintem hamarabb volt pé-m. A tesó pedig remélem még a hétvégén megszületik:)

39+4 hetes km

2009. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En az aktualis mensi elotti napon. Nalunk kicsi a korkulonbseg, ot honapos volt a nagyobbik, amikor elkezdtunk a kisteson dolgozni es az elso honapban megfogant. A ferjem szerint mar kb a beagyazodas ota furcsa voltam, o latta rajtam, hogy terhes vagyok, ugyhogy rabeszelt egy mensi elotti tesztre, ami mar pozitiv lett.
2009. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes terhes voltam. Semmiből nem vettem volna észre csak készültünk rá így teszteltem többször is.
2009. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Gratulálok a babákhoz, ill. a pocaklakókhoz :)
2009. okt. 11. 19:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én annyira készültem rá,hogy a beágyazódást is megéreztem.és onnantól olyan fura volt minden.étvágytalan voltam,hányingerem egyre erősödött....szurkált a hasam.majd mensi előtt 5nappal egy nagyon halvány de jól kivehető + tesztem lett.két nap múlva egy újabb erősebb +,majd azért a biztonság kedvéért az elmaradt után 1 nappal is csináltam egyet.az nagyon erős + lett.

most vagyok 8hetes és 4napos a nagy fiam meg 29én lesz 1 éves.

nekem is azt mondták,hogy a 2.nem fog olyan könnyen összejönni,hiszen alig álltam le a szoptatással.de úgy látszik nekünk 1.összejött :-) megint

2009. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont 4 hetesen. Nem védekezünk, reméltük, hogy összejött :) Aznap, amikor meg kellett volna jönnie, már éreztem, hogy nem érzem az előjelét, teszteltem, pozitív lett :)
2009. okt. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön, mert kimaradt a menses. Mindjárt csináltunk is tesztet, kettő + lett. Mentünk a dokihoz, de az első uhon még semmi jelét nem láttak a terhességnek, a másodikon petezsák volt, és csak a harmadikon láttuk a kicsit, akkor voltam 8 hetes.

A lányom első szülinapján estem teherbe, tervezetten, szoptatás mellett.

2009. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!