Miért adják el?

Figyelt kérdés

Ugyebár minden kismama kiválthatja a felicitas csomagot.


Rengetegszer találkozom olyan emberekkel, akik a MAM start cumit 400 ft-ért árulják. Én is belefutottam egy ilyenbe, meg is vettem mikor még nem tudtam erről a felicitas csomagról.


Tehát, megkapják ingyen és piszkos 400 ft-ért tovább adják?Most ez komoly?Ez engem felháborít!

Ne csodálkozzunk, hogy utána nem kapunk semmit!



2013. jún. 10. 20:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is fura, bár fel nem háborodok rajta. Én is inkább elajándékoznám. Nekem az is gázos, mikor az spáros óceánmatricákat 15 ft-ért árulják a fészbúkon.
2013. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én sem értem a felháborodásod.

Ha ajándékba kapok egy drága játékot vagy ruhát, és pillanatok alatt kinövi a gyerek, akkor nem adhatom el, mert nekem ingyen volt és már nincs rá szükségünk?

Ez ugyanolyan mint a cumi.

Én is eladtam ezt a cumit, egy csomó, számunkra szükségtelen dologgal együtt.

Maradtak etetőcumik amiket megvettem, nem bontottam ki mert nem kellettek, azokat is eladtam.


A kislányom 3 éves koráig forgattam a pénzt, abból vásároltam amit eladtam.

Sajnos már nincs erre időm, mert visszamentem dolgozni, pedig jól jönne a pénz ( még a 400 Ft is, mert ha 10 db felsőt eladok, az már 4000 Ft) a cuccok pedig csak gyűlnek halomban.

2013. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagyok bunkó,hanem ugy nőttem fel,hogy számított 400 ft.Qrva sokat!!!!!!!!!!!!!!!5ös......
2013. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ezt a csomagot hol kaptátok?????
2013. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 petera6 ***** válasza:

Én pl kéket kaptam, és tökre elcserélném rózsaszínre :)


Remélem, hogy egyáltalán nem lesz szüksége a babának ilyen cumira, de így tök jó, hogy kaptunk egyet, mert ha mégsem lesz jobb ötlet, lesz itthon egy, amit kipróbálhatunk.


De ha valakinek egyértelműen nem kell, vagy nem ilyet szeretne, az miért ne adhatná el? Nem tudom amúgy mennyibe kerül, hogy ehhez képest a 400 Ft sok vagy kevés. Lehet valaki tök jól jár, mert csak 400 Ft-ért hozzájuthat ehhez. Ha nincs ismerős, akinek odaajándékozhatná, inkább dobja ki? Az a baj az ajándékkal, hogy sokszor nem kérnek belőle az emberek. Mármint szeretnéd mondjuk elajándékozni, de végül kiderül, hogy akinek odaadtad már másnap felteszi a vaterára 300-ért. Vagy pl nem kell a kórháznak. Mondván, hogy ők nem ilyet használnak, vagy nincs kapacitás ilyesmire, mittudomén..és még te érezheted magam szarul, hogy jót szerettél volna tenni.


Ezek jutottak eszembe :)

2013. jún. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 petera6 ***** válasza:
Bocs, hogy a "tök" szót úgy 30x használtam a szövegben. Nem is értem...milyen tököt akarhatok tudat alatt :D
2013. jún. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Na ezt figyeljétek, ezt megtudja valaki magyarázni?



10 ft!


[link]

2013. jún. 11. 09:47
 18/18 anonim ***** válasza:
Mellesleg, ha van rá vevő, akkor miért ne adná el!!! Ez nem erkölcsi kérdés, hanem pusztán ÜZLET! Nézd meg, hogy mennyiért vehetsz meg a boltba egy cumit, nem 400ért, hanem kétszer ennyiért! Ezzel tulajdonképp mindenki jól jár!
2013. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!