Miért adják el?

Figyelt kérdés

Ugyebár minden kismama kiválthatja a felicitas csomagot.


Rengetegszer találkozom olyan emberekkel, akik a MAM start cumit 400 ft-ért árulják. Én is belefutottam egy ilyenbe, meg is vettem mikor még nem tudtam erről a felicitas csomagról.


Tehát, megkapják ingyen és piszkos 400 ft-ért tovább adják?Most ez komoly?Ez engem felháborít!

Ne csodálkozzunk, hogy utána nem kapunk semmit!



2013. jún. 10. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

De ha egyszer nem kell nekik, dobják inkább ki?

Miért fáj ez neked?

Pl. az én lányom se cumizik és bizony, 400ft is jól jönne nekünk, biztos nem vagyok ezzel egyedül.

2013. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

Egy gyereknek minimum 2-3 cumija van! A csomagban 1 van, ezért mindenki vesz még 1-2 db-ot mellé.

Van aki másfajta márkát vesz, mint pl. én, Aventot, akkor nekem minek az ami a csomagban volt? Eladom, kipótolom, s veszek Avent cumit!


Nem értem miért vagy ezen felháborodva....

2013. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mert ingyen kapjuk,azt gondolná az ember akkor odaadja valakinek aki esetleg "rászorul".Nem tudom :(
2013. jún. 10. 20:14
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Én sem értem a felháborodásodat. Mit csináljon vele, ha valami miatt nem használja? Nézegesse?
2013. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Akinek jól jön 400 ft az ne vállaljon gyereket könyörgök!
2013. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Én ilyenkor megpróbálok jóhiszemű lenni, és azt feltételezni, hogy esetleg más márkájú cumit szeretnének, vagy szimplán cumiellenesek, és nem akarják a kicsit cumira szoktatni. Persze, akarva-akaratlanul nekem is megfordul a fejemben, hogy ez nem biztos, hogy reális elképzelés, de maximum azt tudod tenni, hogy nem veszed meg.

Én például őrizgetem amit kaptunk, meg még vettem másfélét is, hátha szükség lesz rájuk. Ha nem, akkor nyilván én is el fogom adni, hiszen minek pakolgassak szám szerint 4 vadonatúj, bontatlan, original cumit? (Talán ez is állhat 1-2 esetben a háttérben, hogy nem volt rá szükség.)

De persze biztos van, akinek az a 400 Ft is 400 Ft... talán a gyermekére költi...

2013. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
5/5. Te hülye vagy. Miért ne vállalhatna gyereket, akinek jól jön a 400.- Ft is? Nem mindenki olyan jómódú, hogy kidobjon az ablakon 400.- Ft-ot.
2013. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
5-ös, te egy jó nagy bunkó tapló vagy!!!!!!!!!!!!
2013. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát igen ez fura kicsit értem is hogy mi zavar benne(én pl. a kisruhákat felvásárlókon vagyok kiakadva hogy megveszi és 3szor annyiért eladja a használt ruhát, vagy mondjuk megveszi hordják egy jó darabot és DRÁGÁBBÉRT eladja:)) de hát mindegy élelmeseknek áll a világ. Attól hogy én nem vagyok erre képes az egy dolog, más meg igen. A c&a-s 50% os kupont is rendszeresen látom 1000-2000 ft okért elmenni...

De a cumi témára visszatérve én mondjuk pont örültem neki most a harmadik babámnál mert kislány lett a mi csomagunkban full fiús cumi volt az nem tetszett itthonra használtuk de nekem lányos kellett volna és lehetőség szerint vagy 2 legalább ha elhagynánk vagy bármi. Más cumit nem fogadott el.

Egy csajszinál találtam egy lilát meg rózsaszínt együtt 600 ért, 180 ft volt a posta rá így 780 ért lett 2 cumink ami tetszik is és még mindig jóval olcsóbb volt így mint a boltban (felénk ráadásul mindig csak 1 féle újszülöttes mam cumi van a boltban sose nem is rendelnek másfélét) . És gondolom hogy a csajnak is a felicitász csomagban volt...Ja mert ráadásul vannak akik 2 csomit is kiváltanak mint barátnőm aki költözött terhesen és az egyik védőnőtől meg a másiktól is kapott ilyen füzetkét amiben a kupon volt.

2013. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen kedves utolsó, örülök, hogy van aki érti mire gondolok!


Meg pl. értem, hogy gyjti valaki a DM-es kuponokat, de mikor kiteszi hogy 50 ft 1 db kupon :) Érdekes! :) Gondolom nem csak a pont miatt vásárol ott!Vagy nem is tudom!

2013. jún. 10. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!