Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet fürdőbe menni?...

Terhesen lehet fürdőbe menni? Csak hidegebb vizbe mennék bele meleg vizbe nem!

Figyelt kérdés
ti voltatok terhesen fürdőbe?olyan jó idő van és átugranánk Szoboszlóra fürcsizni egyet de nem tudom hogy terhesen belemehetek e a vizbe?vagy nagy esély van arra hogy összeszedek valamit a vizbe?(ugyértem nem szeretnénk elkapni valami gombát vagy hasonlót)boldog babavárást üdv:20 hetes kismama
2008. jún. 20. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanúgy összeszedhetsz bármit, mint egyébként is. Csak most egy gombás, vagy bakteriális fertőzés sokkal nagyobb gondot okozna. A kismamáknak nagyon ajánlják az úszást, de nem mindegy, hogy hol. Egy fürdőben rengeteg féle ember megfordul, a víz, pedig hiába cserélődik időnként -bár a legtöbb helyen csak a nap végén cserélik le- tele lehet baktériumokkal, kórokozókkal, stb. A kockázat a tiéd, legfeljebb elmész utána nőgyógyászhoz, de én terhesen biztos kihagyom a pancsit az idén. Ennyit megér babócám védelme.
2008. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem a védőnő azt mondta, nyugodtan. inkább a természetes vizeket ajánlják, pl. Balaton stb., mert az uszodai vizben sokkal több baci, gomba van. épp a napokban nyilatkozott erről egy orvos a Tv-ben.
2008. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a 20-30.hét között többször is, még gyógyvízben is fürödtem. Ha zárva van a méhszáj, akkor semmi baja nem lesz a babának. A doki meg úgy is kikezel, ha valamit összeszednél. A 36 fokos víz már nem kellemes, érzed is ha ilyen, elegbe mennél. Én bementem a 36fokosba is és éreztem, hogy az nem olyan kellemes, azért inkább alacsonyabb hőfokot választottam. Gőzkabinban is voltam, éreztem, hogy mikortól nem kellemes. Te is érzed ha nem jó és a baba is jelzi.
2008. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!