Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 napja késik, lehetek babás?

6 napja késik, lehetek babás?

Figyelt kérdés

Észrevettem magamon, hogy semmihez nincs energiám, fáradt vagyok és sokat fáj a fejem. A hüvelyi folyásom megváltozott és tejszerű lett. És az étvágyam is igencsak megnőtt :)

Még a menstruáció elmaradása előtt teszteltem negatívat, mert volt egy olyan érzésem, hogy lehet baba van a dologban. Felkerestem az orvosom, azt mondta nem zárja ki a terhességet, de még nem lát semmit.

Annyira szeretném ezt a babát!!



2013. jún. 7. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6 napja késik és még nem teszteltél? én nem bírnám ki :) tesztelj egyet az biztosan kimutatja már, és igen, lehetsz terhes!
2013. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Félek, hogy negatívat mutatna.. :)) Elég bután hangzik tudom..

jövőhét elejéig várok, ha addig semmi, akkor irány megint a doki:) azt mondta, ha van valami akkor azt már látni fogjuk!

2013. jún. 7. 11:06
 3/16 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet!

6 nap késéssel azért már mutatnia kéne.

Ha meg nem vagy terhes, akkor meg más dolgoktól is késhet a vérzésed. A fáradtság, fejfájás, hüvelyi folyás megváltozását pedig nem csak terhesség tudja okozni. Lehet hogy a front miatt érzed így magad vagy kicsit le van gyengülve az immunrendszered, vagy vitaminhiányod van. És abból kifolyólag pedig megnőhet az étvágyad is, mert a szervezeted igényli a megfelelőbb táplálkozást.

Szóval mindenképpen tesztelj!

A nem várt előtt pedig nagyon korai volt a vizsgálat, még nem is láthatott semmit. Én az elmaradt vérzés utáni héten voltam és nekem még akkor is korai volt, csak petezsák látszódott és arra rá 2 hétre kellett visszamennem, amikor is már szívhang is volt.

De szorítok!:)

2013. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

És mitől tartasz? Ha terhes vagy, akkor a teszt már ennyi nap késéssel baromi ritka, ha nem mutatja! Ha meg az vagy, akkor meg megtudod és nem kell várni!

A teszt semmi, az csak mutatja az eredményt! A lényegen nem változtat semmit! Ha terhes vagy, akkor az vagy, ha meg nem, akkor meg nem.

Szóval tesztelj!:)

2013. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Jaj, én is ugyanígy vagyok most! :) tesztel em 1.-én, az neg.lett, nem merek még másikat :)

Szorítok neked nagyon! :)

2013. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Jaaj csinalj mar egy tesztet,kifogja mutatni ha van baba.Szerintem jobb igy csalodni,mint az orvosnal. En nagyon szurkolok neked :) nekem 5 napja kesett amikor teszteltrm,es egybil kimutatta. Addig sztem felesleges orvoshoz jarni mig nem vagy biztos a dologban.

Naaaa legyszi meg ma egy tesztet :)))

2013. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)))

Most már csak azért is beszerzek egy teszet! :)

azért is gondoltam hogy baba van a hasamban mert a bimbóim megváltoztak és éreztem kis szúrkálásokat a hasam aljában..

aztán kitudja :)

2013. jún. 7. 11:31
 8/16 anonim ***** válasza:
elöb tezstelj, a teszt jóval előbb kimutatja mint hogy bármit is látna az orvos.
2013. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Majd légyszi írd meg az eredményt ha teszteltél! :-) Én még ma megcsinálnám...
2013. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
11:14-es szorítok neked énis!!! :):)
2013. jún. 7. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!